Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No to dziś sruuu. Sprzedaż faktów. USA początek paniki ~AnalitykTechniczny 1 2024-07-25 06:50
Kolejna strategiczna współpraca stymuluje popyt ~Kosmaty 2 2024-07-24 19:24
Innowacja, Parametryzacja, taka sytuacja XD ~Dexter 1 2024-07-24 18:12
Ubrani w kożuchy latem WYSTOMP! ~WujekDobraRada 3 2024-07-24 17:05
Czas na Mercator ~Patryk 2 2024-07-24 15:30
Tam, na vfa spekule kasuja nawt wątek o kursie -40% / rok (od początku). ~ewsty 2 2024-07-24 15:24
Niedoceniona Innowacja: Przypadek ML System ~Innowacja 5 2024-07-24 15:14
SAINT - GOBAIN - ŚWIATOWY LIDER - 75 KRAJÓW - 168 TYS. PRACOWNIKÓW - ~Bella10 4 2024-07-24 15:09
Już opada. To byłoby na tyle ~Gogo 1 2024-07-24 14:34
koniec spadków, zmiana trendu ~test 8 2024-07-24 14:15
Piękne 5% spekulacyjne ~Kosmaty 4 2024-07-24 13:13
Ten wieprz Cycoń znowu zaczyna opowiadać stare bajeczki.... parametryzacja 4 2024-07-24 12:52
Wolumen 4 sztuki to jest obraz tragedii i beznadziejni ~Dexter 4 2024-07-24 12:23
Na wykresie formuje się flaga, a to oznacza: ~dobregodnia 6 2024-07-24 12:16
Wzrost na negatywnym wolumenie to wydmuszka ~TechnikAT 2 2024-07-24 12:14
Czy tu się coś dzieje? ~Nowy 6 2024-07-24 12:13
Kolejny opór 85zł. ~jon 2 2024-07-24 11:41
Nuble funds prawie 12 tys kupiło ~Jhon 9 2024-07-23 13:44
Milczące wiszenie na hakach jest cnotą, doceniam to :D ~Dexter 1 2024-07-23 12:58
Dexter ratuj kapitał na XTB.. ~AntyDexter 2 2024-07-23 08:41
Jak zwykle znów hossa was omija, co będzie ja będzie krach? ~Dexter 1 2024-07-23 06:58
Bieżecie udział w konkursie bankiera? bo dex jest w 10 ~Dexter 1 2024-07-22 23:11
Boicie się czy macie tylko stres i niepewność? ~Dexter 1 2024-07-22 15:39
10x podwyżka podatku od woltaniki . To kaplica . ~Dexter 3 2024-07-22 13:30
Automaty pilnują żeby kurs nie ruszył i to skutecznie. ~jon 8 2024-07-22 11:21
Thumbthumper & Thick ! ...& Green . parametryzacja 1 2024-07-20 01:30
MOJE UWAGI ~Obserwator 6 2024-07-18 23:03
Firma która bankrutuje... ~ml 4 2024-07-18 14:33
10% sruuu i witamy się z gąską. Tusk podnosi podatku na voltanike :) ~Dexter 4 2024-07-18 11:12
Kolejny dzień zakończył się silnymi spadkami ~Alfred 2 2024-07-17 19:41
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.