raczej takich kontraktów nie podpisuje, ale nasz Dexter z cyckiem i kolegami myślę, że nie opuszczą nas przez długi czas...
https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/20207542/polska-firma-instaluje-fotowoltaike-bipv-we-wloszech-w-brytanii-i-skandynawii