Dziękuję, udało się wyłapać ruch w porę i wyczesać 5% na tak bezwartościowym info. Co niby ma zmienić dystrybutor gdy, produkt jest nieatrakcyjny (korzyści nie rekompensują ceny). Tymbardziej format agencyjny pogarsza sprawę, bo zwiększa przepaść między ceną a korzyścią. Tak się zarabia na owczym pędzie, jeszcze raz dziękuję i buziaki