Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie ma komu sprzedać buhahaha ~Dexter 1 2024-08-28 15:08
Paskudnie to wygląda ~Dexter 1 2024-08-28 15:07
ale walą w rynek, aż 20 sztuk wywalili ~psychoanalityk 5 2024-08-28 13:47
Naganiacze do roboty, kurs wam leci przed szacunkami ~CycuMitoman 1 2024-08-28 12:12
Ale urwało jak się biją o akcje aż 20szt wyrwali ~Dexter 2 2024-08-28 09:25
Coś niechętnie "chwalą" się wynikami ~CycuMitoman 1 2024-08-27 20:25
Wywiad z prezesem - 23.08.2024 ~wert 2 2024-08-27 20:03
Nie rośnie przed wynikami , znaczy bryndza i 5 m mułu ~Dexter 7 2024-08-27 16:40
Nowy projekt badawczy-elektrolizer ~Xxx 3 2024-08-27 15:17
Czekanie na szacunki, może będą po sesji ~CycuMitoman 2 2024-08-27 12:59
Ale to walnie . Nie pozbieracie się . ~TechnikAT 1 2024-08-27 09:25
ML System - Nowy projekt badawczy ~Padrino 2 2024-08-26 21:49
tu jednak bedzie pińcet, wbrew temu co mowią spadzie ~Padrino 1 2024-08-26 21:44
Norweski fundusz stracił na OZE gigantyczne puniondze! ~MasakraZtymOZE 4 2024-08-26 20:16
Czy już dzisiaj albo jutro będą szacunki? Trzymajcie się ~CycuMitoman 3 2024-08-26 16:45
Widzę, że naganiacze chcący pozbyć się akcji ostro ruszyli do pracy ~CycuMitoman 1 2024-08-26 14:28
Stawka celna w USA na moduły fotowoltaiczne z Chin wynosi 50% ~wert 1 2024-08-26 13:35
Yolla...& Thick parametryzacja 5 2024-08-26 09:05
---> Po prostu fotowoltaika Nie Jest Juz Modna - Tu Bedzie tylko MARAZM! ~Bjorn 6 2024-08-26 09:02
Co myślicie o nowym wywiadzie? ~Slaby 5 2024-08-24 19:45
Fotowoltaika jest MODNA. Australia ... ~Ratio 1 2024-08-24 15:46
Ciekawe ile ich kosztowały targi w Nowym Jorku, a ile zarobią na tej ~CycuMitoman 6 2024-08-23 17:50
czy nowy zakład dołozy się do przyhcodów w 4kw24? ~ciekawy 1 2024-08-23 17:35
Rynek wycenia bombardowanie okolic Rzeszowa, idzie już na ostro ~BartosiakXero 3 2024-08-23 14:30
Boicie się szacunkowych wyników za Q2? W przyszłym tygodniu ~CycuMitoman 3 2024-08-23 12:25
A to dlatego, że "globalna perła" parametryzacja 1 2024-08-23 10:14
Widzę małe piątkowe sruuu :))) jak zwykle, brak wiary w perłę ~Dexter 1 2024-08-23 09:21
2 mln akcji tylko w obiegu a wyniki rewelka ~Mls 6 2024-08-23 09:19
Czy Duda znów przyjedzie do zakładu? ~Invest 1 2024-08-22 18:21
Ta inwestycja zapoczątkuje nowy rozdział w ml sytem. ~Slaby 8 2024-08-22 17:20
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.