|
Nie ma komu sprzedać buhahaha
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-28 15:08
|
|
Paskudnie to wygląda
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-28 15:07
|
|
ale walą w rynek, aż 20 sztuk wywalili
|
~psychoanalityk
|
5
|
2024-08-28 13:47
|
|
Naganiacze do roboty, kurs wam leci przed szacunkami
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-28 12:12
|
|
Ale urwało jak się biją o akcje aż 20szt wyrwali
|
~Dexter
|
2
|
2024-08-28 09:25
|
|
Coś niechętnie "chwalą" się wynikami
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-27 20:25
|
|
Wywiad z prezesem - 23.08.2024
|
~wert
|
2
|
2024-08-27 20:03
|
|
Nie rośnie przed wynikami , znaczy bryndza i 5 m mułu
|
~Dexter
|
7
|
2024-08-27 16:40
|
|
Nowy projekt badawczy-elektrolizer
|
~Xxx
|
3
|
2024-08-27 15:17
|
|
Czekanie na szacunki, może będą po sesji
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-08-27 12:59
|
|
Ale to walnie . Nie pozbieracie się .
|
~TechnikAT
|
1
|
2024-08-27 09:25
|
|
ML System - Nowy projekt badawczy
|
~Padrino
|
2
|
2024-08-26 21:49
|
|
tu jednak bedzie pińcet, wbrew temu co mowią spadzie
|
~Padrino
|
1
|
2024-08-26 21:44
|
|
Norweski fundusz stracił na OZE gigantyczne puniondze!
|
~MasakraZtymOZE
|
4
|
2024-08-26 20:16
|
|
Czy już dzisiaj albo jutro będą szacunki? Trzymajcie się
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-08-26 16:45
|
|
Widzę, że naganiacze chcący pozbyć się akcji ostro ruszyli do pracy
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-26 14:28
|
|
Stawka celna w USA na moduły fotowoltaiczne z Chin wynosi 50%
|
~wert
|
1
|
2024-08-26 13:35
|
|
Yolla...& Thick
|
parametryzacja
|
5
|
2024-08-26 09:05
|
|
---> Po prostu fotowoltaika Nie Jest Juz Modna - Tu Bedzie tylko MARAZM!
|
~Bjorn
|
6
|
2024-08-26 09:02
|
|
Co myślicie o nowym wywiadzie?
|
~Slaby
|
5
|
2024-08-24 19:45
|
|
Fotowoltaika jest MODNA. Australia ...
|
~Ratio
|
1
|
2024-08-24 15:46
|
|
Ciekawe ile ich kosztowały targi w Nowym Jorku, a ile zarobią na tej
|
~CycuMitoman
|
6
|
2024-08-23 17:50
|
|
czy nowy zakład dołozy się do przyhcodów w 4kw24?
|
~ciekawy
|
1
|
2024-08-23 17:35
|
|
Rynek wycenia bombardowanie okolic Rzeszowa, idzie już na ostro
|
~BartosiakXero
|
3
|
2024-08-23 14:30
|
|
Boicie się szacunkowych wyników za Q2? W przyszłym tygodniu
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-08-23 12:25
|
|
A to dlatego, że "globalna perła"
|
parametryzacja
|
1
|
2024-08-23 10:14
|
|
Widzę małe piątkowe sruuu :))) jak zwykle, brak wiary w perłę
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-23 09:21
|
|
2 mln akcji tylko w obiegu a wyniki rewelka
|
~Mls
|
6
|
2024-08-23 09:19
|
|
Czy Duda znów przyjedzie do zakładu?
|
~Invest
|
1
|
2024-08-22 18:21
|
|
Ta inwestycja zapoczątkuje nowy rozdział w ml sytem.
|
~Slaby
|
8
|
2024-08-22 17:20
|