Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy za brak szconkow może być kara? ~Dexter 1 2024-09-03 09:42
Tylko 600 tys kary ~Slaby 6 2024-09-02 22:31
Ostatnie 3M Columbus +155%, MLS +4%. Widać odbicie na fotowoltaice ~CycuMitoman 2 2024-09-02 18:28
Dworzec zachodni-film ~Xxx 6 2024-09-02 16:59
Aż 600 tys zł kary. Biorąc pod uwagę że w ostatnich kwartałach ~CycuMitoman 2 2024-09-02 16:56
Leżycie i kwiczecie na tym śmietniku.. ~Bartek 1 2024-09-02 16:00
Ciekawe czy za Q2 wypracują zysk czy znowu będzie to wina ~CycuMitoman 3 2024-09-02 15:32
Pasy zapięte? Pielucha zmieniona? Wyspani? Najedzeni? ~Dexter 3 2024-09-02 13:26
ATH po uwględnieniu inflacji to około 250 zł. Na teraz jest ta końcówka ~CycuMitoman 9 2024-08-31 13:44
FIT-ROR-55. Analityk. Energetyka. ~Ratio 2 2024-08-30 22:18
a jednak sie opsrało tak jak zapowiadałem ~Dexter 1 2024-08-30 17:10
Ciekawe co tu .... ~Cieh 5 2024-08-30 14:53
Czy naganiacze mają już przygotowane posty uzasadniające ~CycuMitoman 1 2024-08-30 13:07
Na koniec sesji sruuuuu jak zwykle? ~Dexter 3 2024-08-30 13:00
Panika narasta czy mi się wydaje ~Dexter 1 2024-08-30 12:56
te dwa „spadziochy” od rana w transie! ~GF 2 2024-08-30 12:45
Ci na hakach, porzućcie nadzieję, na xtb odrobicie wasza życiową wtopę ~Dexter 1 2024-08-30 12:37
Ale urwało! Tak jak pisałem że będzie zjazd po nieheblowanej desce :) ~Dexter 1 2024-08-30 12:32
Za ostatnie 3 m-ce Columbus +144%, a MLS +7,6% ~CycuMitoman 5 2024-08-30 11:25
Kto skupuje akcje MLS ? ~romb 1 2024-08-30 11:10
Czy w Europie nie ma chętnych na QG ~PowerPV 2 2024-08-30 09:58
Wyspaliście się? Bo za pół h zaczynamy rollercoaster ~Dexter 1 2024-08-30 08:35
Czyli szacunków można się spodziewać na weekend by ~CycuMitoman 4 2024-08-30 06:54
Columbus +20%, a na perle przed szacunkami panika mimo ~CycuMitoman 4 2024-08-29 20:20
Ale strach przed wynikami, kolejny dzień prawie -2% ~CycuMitoman 2 2024-08-29 09:45
nvidia masakra to co będzie tutaj? Pogrom ? ~Dexter 1 2024-08-29 07:38
Panika? ~Dexter 3 2024-08-28 21:26
Duże zamówienie z USA robi-max 8 2024-08-28 17:01
Prawie -2%, coś czuje w kościach, że dzisiaj podadzą szcunki za Q2 ~CycuMitoman 4 2024-08-28 15:33
Nie ma komu sprzedać buhahaha ~Dexter 1 2024-08-28 15:08
[x]
MLSYSTEM 0,83% 14,54 2026-06-25 09:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.