|
Czy za brak szconkow może być kara?
|
~Dexter
|
1
|
2024-09-03 09:42
|
|
Tylko 600 tys kary
|
~Slaby
|
6
|
2024-09-02 22:31
|
|
Ostatnie 3M Columbus +155%, MLS +4%. Widać odbicie na fotowoltaice
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-09-02 18:28
|
|
Dworzec zachodni-film
|
~Xxx
|
6
|
2024-09-02 16:59
|
|
Aż 600 tys zł kary. Biorąc pod uwagę że w ostatnich kwartałach
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-09-02 16:56
|
|
Leżycie i kwiczecie na tym śmietniku..
|
~Bartek
|
1
|
2024-09-02 16:00
|
|
Ciekawe czy za Q2 wypracują zysk czy znowu będzie to wina
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-09-02 15:32
|
|
Pasy zapięte? Pielucha zmieniona? Wyspani? Najedzeni?
|
~Dexter
|
3
|
2024-09-02 13:26
|
|
ATH po uwględnieniu inflacji to około 250 zł. Na teraz jest ta końcówka
|
~CycuMitoman
|
9
|
2024-08-31 13:44
|
|
FIT-ROR-55. Analityk. Energetyka.
|
~Ratio
|
2
|
2024-08-30 22:18
|
|
a jednak sie opsrało tak jak zapowiadałem
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-30 17:10
|
|
Ciekawe co tu ....
|
~Cieh
|
5
|
2024-08-30 14:53
|
|
Czy naganiacze mają już przygotowane posty uzasadniające
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-30 13:07
|
|
Na koniec sesji sruuuuu jak zwykle?
|
~Dexter
|
3
|
2024-08-30 13:00
|
|
Panika narasta czy mi się wydaje
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-30 12:56
|
|
te dwa „spadziochy” od rana w transie!
|
~GF
|
2
|
2024-08-30 12:45
|
|
Ci na hakach, porzućcie nadzieję, na xtb odrobicie wasza życiową wtopę
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-30 12:37
|
|
Ale urwało! Tak jak pisałem że będzie zjazd po nieheblowanej desce :)
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-30 12:32
|
|
Za ostatnie 3 m-ce Columbus +144%, a MLS +7,6%
|
~CycuMitoman
|
5
|
2024-08-30 11:25
|
|
Kto skupuje akcje MLS ?
|
~romb
|
1
|
2024-08-30 11:10
|
|
Czy w Europie nie ma chętnych na QG
|
~PowerPV
|
2
|
2024-08-30 09:58
|
|
Wyspaliście się? Bo za pół h zaczynamy rollercoaster
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-30 08:35
|
|
Czyli szacunków można się spodziewać na weekend by
|
~CycuMitoman
|
4
|
2024-08-30 06:54
|
|
Columbus +20%, a na perle przed szacunkami panika mimo
|
~CycuMitoman
|
4
|
2024-08-29 20:20
|
|
Ale strach przed wynikami, kolejny dzień prawie -2%
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-08-29 09:45
|
|
nvidia masakra to co będzie tutaj? Pogrom ?
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-29 07:38
|
|
Panika?
|
~Dexter
|
3
|
2024-08-28 21:26
|
|
Duże zamówienie z USA
|
robi-max
|
8
|
2024-08-28 17:01
|
|
Prawie -2%, coś czuje w kościach, że dzisiaj podadzą szcunki za Q2
|
~CycuMitoman
|
4
|
2024-08-28 15:33
|
|
Nie ma komu sprzedać buhahaha
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-28 15:08
|