Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co się wydarzyło w spółce, że 23.08 prezes podtrzymywał osiągnięcie ~CycuMitoman 3 2024-09-24 14:06
Po raporcie za trzeci kwartał wszyscy kierunek polnoc ~Ted 4 2024-09-24 10:42
5 miliardów zl ~Pol 5 2024-09-24 10:32
Ale urwał aj ja ja źle to wyglada ~Dexter 4 2024-09-24 00:44
Na końcówce dnia podbitka 1sz i zrzut 784 szt i później naganiacze ~CycuMitoman 2 2024-09-23 20:10
Żyjecie green i reszta? Zły początek tygodnia ~Dexter 1 2024-09-23 18:23
Piękne M się rysuje, na ostatnie 19 sesji tylko 4 wzrostowe ~CycuMitoman 2 2024-09-23 17:57
Czwarty kwartal ~Pol 14 2024-09-22 19:13
Myślałem, że Active Glass... ~zielony 2 2024-09-22 09:12
Na dziennych wykresach widać, że szczytu robione kilkoma sztukami, a ~CycuMitoman 2 2024-09-20 21:06
Porównanie Q2 przed nową erą i po uruchomieniu, słabo to wygląda ~CycuMitoman 1 2024-09-20 17:25
czy w centrali em el es maja pieniadze na papier? ~Dexter 1 2024-09-20 16:45
C.Y.C.O.Ń. - W.I.E.P.R.Z.U. 600 tys.zł. KARY parametryzacja 1 2024-09-20 15:23
Mówił już prezes kiedy nastąpi restrukturyzacja? ~Balu 1 2024-09-20 15:22
Prezes nadal podtrzymuje cel 400 mln przychodu więc średniokwartalnie ~CycuMitoman 3 2024-09-20 15:17
6 z rzędu sesja na czerwono, jutro będzie już 7 ~CycuMitoman 5 2024-09-20 14:50
ML System ocenia, że cel 400 mln zł sprzedaży w '24 jest mało realny ~Balu 1 2024-09-20 14:28
jakoś fundamenty biznesowe pomijane nagpw; vfa, esg .... ~innsy 1 2024-09-20 13:49
Tydzień minął i strata się powiększyła do prawie 3 mln. Ciekawe ~CycuMitoman 4 2024-09-20 10:10
MLS Nie ma Norge Fund w akcjonariacie. parametryzacja 5 2024-09-20 09:27
gdzie są moje miliony? ~Cyc 1 2024-09-19 22:48
Jutro ładne +10% na MLS po wynikach, wybicie na VEE i DGNET ~Maxiking 1 2024-09-19 22:25
Taka tam prognoza z USA walletinvestor.com - MLSystem ~Lord 8 2024-09-19 22:14
Wizjoner chyba nie może się doliczyć straty ~Greg 1 2024-09-19 21:06
ta łajba nabiera wody ~Dexter 1 2024-09-19 15:37
za 30 kupie spekulacyjnie pakiecik ~Dexter 1 2024-09-19 15:33
W październiku 2021 utworzono ML System Inc w USA ~CycuMitoman 1 2024-09-19 15:31
Z Kciukiem nie ma żartów...[ D:) ] parametryzacja 3 2024-09-19 15:19
Jak myślicie...? ~Lord 12 2024-09-19 14:01
Nie wyrobili się z wynikami przed sesją? Czyżby za mało czasu? ~Max 2 2024-09-19 10:23
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.