|
Co tam robaczki? Pamiętajcie o piątku....
|
~Dexter
|
17
|
2024-09-18 20:29
|
|
1,2 mld euro dla "zielonych" firm
|
~Ratio
|
5
|
2024-09-18 10:11
|
|
Na wykresie rysuje się odwrócone W czyli literka M, Green wiesz co to
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-09-17 20:43
|
|
Columbus
|
~Tor
|
6
|
2024-09-17 20:10
|
|
Wygląda na to że kolejny raz będzie testowany poziom 40 zł
|
~CycuMitoman
|
5
|
2024-09-16 19:10
|
|
Parkiet. Strategiczny wybór.
|
~Ratio
|
3
|
2024-09-16 17:14
|
|
Zmiany klimatu
|
~Tor
|
8
|
2024-09-16 16:09
|
|
Na początku lutego byli na targach w Nowym Jorku
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-09-16 14:48
|
|
Czy komunikat knf oznacza koniec covidomatu?
|
~DudaAndriej
|
1
|
2024-09-15 11:27
|
|
Oj, jutro ostro w górę, sporo spadzi się
|
~007
|
5
|
2024-09-15 06:18
|
|
Ale tu się posypało, u La La. Idzie na 40? I złamie?
|
~Dexter
|
1
|
2024-09-14 01:31
|
|
za 2 półrocze wychodzi 330 mln przychodu
|
~napaleniec
|
9
|
2024-09-13 15:34
|
|
Kto zainwestował w Cyca i Dextera ?
|
~JK
|
2
|
2024-09-13 12:24
|
|
Sporo straty a tu jeszcze
|
~Maly
|
3
|
2024-09-12 20:28
|
|
Mają tempo podboju USA i Australii w tym roku
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-09-12 16:05
|
|
Wszyscy wiedzą jak się to skończy...
|
~wujekdzo
|
2
|
2024-09-12 10:57
|
|
Pierwsza ucieczka z tego okrętu, czekamy na kolejne. Coraz ciekawiej
|
~CycuMitoman
|
6
|
2024-09-12 10:37
|
|
Niespodzianka.
|
parametryzacja
|
1
|
2024-09-12 10:07
|
|
Ewakuacja przed wynikami? Nawet szacunków nie podali
|
~CycuMitoman
|
6
|
2024-09-11 16:11
|
|
Nie wierzcie trolą, jest ok, warto skupywac
|
~pablito
|
8
|
2024-09-11 15:25
|
|
Szacunki wykonanego kwoetnia-czerwca podają we wrześniu hehehe
|
~Jan
|
2
|
2024-09-11 15:23
|
|
Czy banki mogą wypowiedzieć umowy kredytowe? Jeśli tak to co wtedy?
|
~Michał
|
2
|
2024-09-11 10:39
|
|
Strata za Q2 8,5 mln, przychód 31 mln, a prezes mówi, że marża rośnie
|
~Szogun
|
2
|
2024-09-11 10:37
|
|
Co z tym Covidomatem?
|
~Ubrany
|
3
|
2024-09-11 02:39
|
|
Oj jutro chyba podłoge urwie, ciekawe czy Cycoń będzie ratował kurs
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-09-10 23:22
|
|
Ostatnio przychód na poziomie 31 mln mieli w Q3 2020 więc w czasie
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-09-10 22:43
|
|
Q2 przychód 31,4 ml hehehe i strata netto 8,5 mln. Tych rewolucji nikt
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-09-10 22:28
|
|
Dnia 23.08.2024 prezes podtrzymał cel przychodów na ten rok w wysokości
|
~CycuMitoman
|
5
|
2024-09-10 22:25
|
|
Pierdu...Pierdu...Thick...& Edith.
|
parametryzacja
|
1
|
2024-09-10 22:06
|
|
Strata netto 2,7
|
~Slaby
|
1
|
2024-09-10 21:56
|