Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No to niedługo zobaczymy... ~Noproblem 5 2024-10-01 21:59
Lecimy na 30 ~Jazda 1 2024-10-01 21:26
Czy restrukturyzacja będzie polegać na likwidacji nowej ery kantowej? ~Łukasz 1 2024-10-01 18:02
Już nikt nie wierzy w zamówienia cyconia ~CycuMitoman 1 2024-10-01 17:00
Komunikacja ze spółki to porażka ~Dan_Wycior 2 2024-10-01 15:11
Jaki przychód i stratę przewidujecie za Q3? Bo o zysku nawet ~Max 1 2024-10-01 10:38
Było już espi o tych obiecanych dużych kontraktach z USA? ~CycuMitoman 8 2024-09-30 21:44
irracjonalizm tu... a co na vrfabric .... ~elumenn 1 2024-09-30 16:37
Zamiast coraz lepiej, jest coraz gorzej. Przychody z roku na rok maleją, ~Steven 4 2024-09-30 10:24
Cycon ~Wilku 1 2024-09-27 19:05
Dzięki za akcję poniżej 57 ~emil 5 2024-09-27 16:51
na ncl dołowanie się skończyło a takie same na eshopping i vrfabric ~ukvi 1 2024-09-27 16:33
Dlaczego nikt nie sprzedaje akcji... ~cycek 11 2024-09-27 15:48
Rozwój sektora giełdowego... :) ~ml 1 2024-09-27 15:36
pokrewna z rekomend 189 zł przy cenie 85,9 zł = dziś - 10 % ~senkk 1 2024-09-27 13:33
Artykuł z PB "manipulacje kuresem" ~Redii 2 2024-09-27 11:49
Plum plum plum coraz głębiej w bagno ~Dexter 6 2024-09-27 10:33
I znowu -2%, ale Green i spółka was ubrali pod ~CycuMitoman 1 2024-09-26 17:07
Technicznie ~Cudak 12 2024-09-26 16:03
Wyciskanie cytryny... ~Noproblem 1 2024-09-26 13:49
Uff... Bieg 5 kilometrów....Niedługo parametryzacja 3 2024-09-25 22:17
Coś o ml system ~jurek1234 9 2024-09-25 16:34
Nowa unijna dyrektywa będzie kosztować krocie. ~ml 1 2024-09-25 16:26
Coś cisza o nowych zamówieniach z ofert o wartości 1 miliard, tylko ~Wax 1 2024-09-25 12:33
Piękna biała świeca która została wykonana JEDNĄ akcją ~Tty 2 2024-09-25 11:48
Już 41,55 czyżby nie wierzono w 1 miliard ofert na USA? ~CycuMitoman 3 2024-09-24 23:42
wczoraj minus 3 dziś minus 2, tym tempie 30 zet za 2 tyg jesteście ~Dexter 1 2024-09-24 23:39
Myślicie, że we wrześniu zmiana kodu na 3 z przodu ~Sonda 12 2024-09-24 17:23
Jedną sztuką podbili na 42,70, czekanie na zlecenia K i zrzut ~CycuMitoman 12 2024-09-24 15:59
Piszą że wszystkie spółki OzE zasługują na wzrosty .link ~Jhon 3 2024-09-24 15:56
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.