|
No to niedługo zobaczymy...
|
~Noproblem
|
5
|
2024-10-01 21:59
|
|
Lecimy na 30
|
~Jazda
|
1
|
2024-10-01 21:26
|
|
Czy restrukturyzacja będzie polegać na likwidacji nowej ery kantowej?
|
~Łukasz
|
1
|
2024-10-01 18:02
|
|
Już nikt nie wierzy w zamówienia cyconia
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-10-01 17:00
|
|
Komunikacja ze spółki to porażka
|
~Dan_Wycior
|
2
|
2024-10-01 15:11
|
|
Jaki przychód i stratę przewidujecie za Q3? Bo o zysku nawet
|
~Max
|
1
|
2024-10-01 10:38
|
|
Było już espi o tych obiecanych dużych kontraktach z USA?
|
~CycuMitoman
|
8
|
2024-09-30 21:44
|
|
irracjonalizm tu... a co na vrfabric ....
|
~elumenn
|
1
|
2024-09-30 16:37
|
|
Zamiast coraz lepiej, jest coraz gorzej. Przychody z roku na rok maleją,
|
~Steven
|
4
|
2024-09-30 10:24
|
|
Cycon
|
~Wilku
|
1
|
2024-09-27 19:05
|
|
Dzięki za akcję poniżej 57
|
~emil
|
5
|
2024-09-27 16:51
|
|
na ncl dołowanie się skończyło a takie same na eshopping i vrfabric
|
~ukvi
|
1
|
2024-09-27 16:33
|
|
Dlaczego nikt nie sprzedaje akcji...
|
~cycek
|
11
|
2024-09-27 15:48
|
|
Rozwój sektora giełdowego... :)
|
~ml
|
1
|
2024-09-27 15:36
|
|
pokrewna z rekomend 189 zł przy cenie 85,9 zł = dziś - 10 %
|
~senkk
|
1
|
2024-09-27 13:33
|
|
Artykuł z PB "manipulacje kuresem"
|
~Redii
|
2
|
2024-09-27 11:49
|
|
Plum plum plum coraz głębiej w bagno
|
~Dexter
|
6
|
2024-09-27 10:33
|
|
I znowu -2%, ale Green i spółka was ubrali pod
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-09-26 17:07
|
|
Technicznie
|
~Cudak
|
12
|
2024-09-26 16:03
|
|
Wyciskanie cytryny...
|
~Noproblem
|
1
|
2024-09-26 13:49
|
|
Uff... Bieg 5 kilometrów....Niedługo
|
parametryzacja
|
3
|
2024-09-25 22:17
|
|
Coś o ml system
|
~jurek1234
|
9
|
2024-09-25 16:34
|
|
Nowa unijna dyrektywa będzie kosztować krocie.
|
~ml
|
1
|
2024-09-25 16:26
|
|
Coś cisza o nowych zamówieniach z ofert o wartości 1 miliard, tylko
|
~Wax
|
1
|
2024-09-25 12:33
|
|
Piękna biała świeca która została wykonana JEDNĄ akcją
|
~Tty
|
2
|
2024-09-25 11:48
|
|
Już 41,55 czyżby nie wierzono w 1 miliard ofert na USA?
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-09-24 23:42
|
|
wczoraj minus 3 dziś minus 2, tym tempie 30 zet za 2 tyg jesteście
|
~Dexter
|
1
|
2024-09-24 23:39
|
|
Myślicie, że we wrześniu zmiana kodu na 3 z przodu
|
~Sonda
|
12
|
2024-09-24 17:23
|
|
Jedną sztuką podbili na 42,70, czekanie na zlecenia K i zrzut
|
~CycuMitoman
|
12
|
2024-09-24 15:59
|
|
Piszą że wszystkie spółki OzE zasługują na wzrosty .link
|
~Jhon
|
3
|
2024-09-24 15:56
|