Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CycuAutomat, gdzie kolejny wpis? ~Znany 11 2024-10-08 11:26
Ale leci. Ch prokurator wszedł do spółki? ~Dexter 1 2024-10-08 10:22
Green miał racje, też widzę trend wzrostowy. Dobry z niego analityk ~CycuMitoman 1 2024-10-08 09:54
Ktoś płakał ze NN nie ma w radzie już jest. ~Jhon 2 2024-10-08 08:05
Trochę dziwne, że szukają inwestora branżowego ~Pawełek 4 2024-10-07 22:23
Czy wizjoner pochwalił się zamówieniami z USA oraz Australii? ~Demaskator 5 2024-10-07 18:22
Piotra allen_iverson 2 2024-10-07 18:17
Ludzie ratujcie kapitał !!!! ~Dexter 1 2024-10-07 18:15
"Analityku" Green czy nadal mamy potrójne dno i trend wzrostowy? ~CycuMitoman 1 2024-10-07 18:04
"Zwiększyliśmy wydajność"... ~ml 14 2024-10-07 17:07
Wiecie dlaczego kurs nie będzie podbijany? Bo inwestorzy poznali się ~Alex 1 2024-10-07 14:57
T(...) & T(...) parametryzacja 2 2024-10-07 12:27
Kto zna odpowiedź? ~Mimi 15 2024-10-04 13:58
Przypominam dziś piątunio wasz ulubiony dzień notowań ~Dexter 1 2024-10-04 06:41
Potrójne dno, czy cóś... ~Noproblem 8 2024-10-03 17:57
Mlsystem walne ~Pat 2 2024-10-03 17:04
Cycoń pewnie teraz obiera cebulkę na obiadek. parametryzacja 1 2024-10-03 15:59
Ciekawe gdzie jest teraz Render...tak dobrze znający MLS S.A. parametryzacja 1 2024-10-03 15:45
Na logike, jakiś powód rezygnacji pani Hejnowskiej musiał być ~UbranyPoUszy 1 2024-10-02 17:25
To zaraz rozbije 40 Zeta i sruuu na 30 ~Dexter 5 2024-10-02 17:07
Jedno cieszy ~Dexter 2 2024-10-02 15:59
Bez komentarza. parametryzacja 5 2024-10-02 15:33
To już nawet nie jest śmieszne, Cycoń powinien powiedzieć ~Kamil 3 2024-10-02 14:42
W piątek mega docisk podaży ostrzegam -5% ~Dexter 1 2024-10-02 14:40
I witamy poziom 3X, wsparcie 40 nawet nie było bronione ~CycuMitoman 3 2024-10-02 14:38
ML System to Spółka dla myślących ~Ziomek 14 2024-10-02 14:37
487 akcji , takie zainteresowanie spółka globalną :))) ~Dexter 3 2024-10-02 14:35
Czy Cycoń zdobędzie się na odwagę i powie prawdę? ~PrawdaCieWyzwoli 1 2024-10-02 12:25
Produkty nowej ery kwantowej miały schodzić od ręki, a teraz ~Jacek 2 2024-10-02 11:48
Czy już jutro będzie 3X? Perła tonie, zaraz szczury zaczną uciekać ~Benio 2 2024-10-01 22:01
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.