|
Rekomendacje Bogdanki zawiesili bo za mała kapitalizacja a tu 3 razy mni
|
~henry
|
1
|
2024-10-10 13:51
|
|
Tysiąc sztuk odkupione
|
~Giełdowska
|
2
|
2024-10-10 11:01
|
|
Był wyciek rekomendacji z IPOPEMA
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 10:59
|
|
co tu sie staneło? lawina w czwartek? nie chca czekac na piatek
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 10:57
|
|
Jak czytałem rekomendacje to AG dopiero
|
~Hmmm
|
1
|
2024-10-10 10:37
|
|
Spadki na dużym wolumenie ktoś ucieka ... Jakiś grubasek?
|
~Dexter
|
2
|
2024-10-10 09:40
|
|
Wsparcia i SL pękają jak zapałki
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 09:35
|
|
W piątek lawina i 33 Zeta ?
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 09:33
|
|
Żyjecie tam jeszcze? 3 dno trzyma?
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 09:27
|
|
Drożej nie będzie...
|
~Miro
|
7
|
2024-10-10 09:04
|
|
Teraz widać działania Ipopema
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-10 08:55
|
|
Co raz bardziej psy ujadają.
|
~jurek1234
|
1
|
2024-10-10 06:34
|
|
Cycoń niech powie co jest grane, a nie opowiada o budowaniu fabryki
|
~Maks
|
5
|
2024-10-09 18:58
|
|
301 pomocy publicznej vs. 290 mln kapitalizacji
|
~Dexter
|
4
|
2024-10-09 17:27
|
|
E.D.I.T.H. L.I.K.E.S. T.H.I.C.K. T.H.U.M.B.S.
|
parametryzacja
|
4
|
2024-10-09 13:57
|
|
Czy to aby nie końcowe wleszczenie
|
~Noproblem
|
5
|
2024-10-09 12:29
|
|
- bez świadomości, że Polska ma być zwijana, nie zrozumieją kursu
|
~iwic
|
1
|
2024-10-09 09:06
|
|
Zjad zna kursie jest spowodowany przygotowaniem do kolejnej emisji
|
~Dexter
|
2
|
2024-10-09 07:21
|
|
Nie mówcie, że jest dobrze skoro kurs na poziomie tego z czerwca 2018
|
~Kamil
|
6
|
2024-10-09 05:54
|
|
Wiele razy ostrzegałem, kto mądry to ograniczył straty, kto nie
|
~CycuMitoman
|
5
|
2024-10-08 20:44
|
|
Według mnie to upadnie, nawet restrukturyzacja nie pomoże
|
~JW
|
5
|
2024-10-08 18:18
|
|
Wiele razy pisałem byście poczytali o spółce Watt.
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-10-08 18:15
|
|
Ucieczka z rad nadzorczych jednak ma zawsze powód
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-08 18:14
|
|
Spokojnie oferty na 2 miliardy nie wypaliły, to teraz Walduś będzie
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-10-08 18:12
|
|
Żyjecie tam? Tyle ostrzegaliśmy tyle... Jak grochem o ścianę
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-08 18:08
|
|
Jak to czytam, tó mnie mdli. Fundusze spowodowaly
|
~Saunowicz
|
1
|
2024-10-08 16:51
|
|
Idzie drogą brastera ?
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-08 15:03
|
|
Jak tam wasze 3 dno? Co mówiłem?
|
~Dexter
|
1
|
2024-10-08 15:01
|
|
Jeszcze jedno...
|
~Cudak
|
1
|
2024-10-08 14:38
|
|
Jaki fundusz wywala akcje ?
|
~Miro
|
3
|
2024-10-08 13:24
|