Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rekomendacje Bogdanki zawiesili bo za mała kapitalizacja a tu 3 razy mni ~henry 1 2024-10-10 13:51
Tysiąc sztuk odkupione ~Giełdowska 2 2024-10-10 11:01
Był wyciek rekomendacji z IPOPEMA ~Dexter 1 2024-10-10 10:59
co tu sie staneło? lawina w czwartek? nie chca czekac na piatek ~Dexter 1 2024-10-10 10:57
Jak czytałem rekomendacje to AG dopiero ~Hmmm 1 2024-10-10 10:37
Spadki na dużym wolumenie ktoś ucieka ... Jakiś grubasek? ~Dexter 2 2024-10-10 09:40
Wsparcia i SL pękają jak zapałki ~Dexter 1 2024-10-10 09:35
W piątek lawina i 33 Zeta ? ~Dexter 1 2024-10-10 09:33
Żyjecie tam jeszcze? 3 dno trzyma? ~Dexter 1 2024-10-10 09:27
Drożej nie będzie... ~Miro 7 2024-10-10 09:04
Teraz widać działania Ipopema ~Dexter 1 2024-10-10 08:55
Co raz bardziej psy ujadają. ~jurek1234 1 2024-10-10 06:34
Cycoń niech powie co jest grane, a nie opowiada o budowaniu fabryki ~Maks 5 2024-10-09 18:58
301 pomocy publicznej vs. 290 mln kapitalizacji ~Dexter 4 2024-10-09 17:27
E.D.I.T.H. L.I.K.E.S. T.H.I.C.K. T.H.U.M.B.S. parametryzacja 4 2024-10-09 13:57
Czy to aby nie końcowe wleszczenie ~Noproblem 5 2024-10-09 12:29
- bez świadomości, że Polska ma być zwijana, nie zrozumieją kursu ~iwic 1 2024-10-09 09:06
Zjad zna kursie jest spowodowany przygotowaniem do kolejnej emisji ~Dexter 2 2024-10-09 07:21
Nie mówcie, że jest dobrze skoro kurs na poziomie tego z czerwca 2018 ~Kamil 6 2024-10-09 05:54
Wiele razy ostrzegałem, kto mądry to ograniczył straty, kto nie ~CycuMitoman 5 2024-10-08 20:44
Według mnie to upadnie, nawet restrukturyzacja nie pomoże ~JW 5 2024-10-08 18:18
Wiele razy pisałem byście poczytali o spółce Watt. ~CycuMitoman 2 2024-10-08 18:15
Ucieczka z rad nadzorczych jednak ma zawsze powód ~Dexter 1 2024-10-08 18:14
Spokojnie oferty na 2 miliardy nie wypaliły, to teraz Walduś będzie ~CycuMitoman 2 2024-10-08 18:12
Żyjecie tam? Tyle ostrzegaliśmy tyle... Jak grochem o ścianę ~Dexter 1 2024-10-08 18:08
Jak to czytam, tó mnie mdli. Fundusze spowodowaly ~Saunowicz 1 2024-10-08 16:51
Idzie drogą brastera ? ~Dexter 1 2024-10-08 15:03
Jak tam wasze 3 dno? Co mówiłem? ~Dexter 1 2024-10-08 15:01
Jeszcze jedno... ~Cudak 1 2024-10-08 14:38
Jaki fundusz wywala akcje ? ~Miro 3 2024-10-08 13:24
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.