Było cztery, jest pięć, będzie siedem. Na początek, czy to się komuś podoba czy nie. Na Placu na Rozdrożu zapisują chętnch do walki z aktualnym trendem giełdowym banków ... Kto pierwszy ten lepszy. Gmin ma dodatkowe punkty za pochodzenie ...Tylko się nie pchać...Banki, przeważnie wszystkie - są dopiero w połowie drogi wzzostowej.. Kto tego nie kuma i nie czuje blusa i czaczy - lepiej niech handluje pietruszką,, a w ostateczności dobrze się wychodzi na samej natce...!