| do poczytania | ~kiler | 1 | 2010-08-03 11:02 |
| nikt nie sprzedawal... | ~chico | 1 | 2010-07-30 18:18 |
| jeszcze chwila i będzie rajd! czytajcie!:) | ~ase | 6 | 2010-07-30 11:41 |
| Kiedy wzrost??? | ~kk | 1 | 2010-07-29 16:17 |
| BRE-PDA - kiedy zmiana na akcje BRE? | ~Justyna | 8 | 2010-07-27 16:08 |
| BRE CZY będzie 350 - 450 zł ? | ~Stefan | 9 | 2010-07-15 20:42 |
| BRE-PDA | ~nick | 9 | 2010-07-14 00:36 |
| informacja o wstępnych wynikach finansowych banku za I półrocze 2010 r. | wprawka | 2 | 2010-07-12 18:35 |
| REKOMENDACJA--- R A F A K O | ~raf | 2 | 2010-07-10 08:12 |
| DZIAŁAJĄ WAM NOTOWANIA W MBANKU? | ~mbankowiec | 1 | 2010-07-09 10:58 |
| BRE TAK TAK TAK | ~Makler | 2 | 2010-07-08 20:40 |
| Cudy na BRE | ~leszcz z ulicy | 3 | 2010-07-08 16:23 |
| Ale to musi być śmieć | ~onuca na bolku | 1 | 2010-07-08 08:45 |
| ŚREDNIA ZAKUPU 226,64 CO ROBIĆ? | ~zrozpaczony | 4 | 2010-07-07 23:13 |
| BRE NIE !!! | ~Jan | 2 | 2010-07-06 14:32 |
| BRE-Fitch podtrzymał ratingi BRE z perspektywą stabilną | ~mis44 | 2 | 2010-07-04 07:48 |
| BRE - matka Commerzbank juz + 2% | ~mis44 | 6 | 2010-07-04 07:43 |
| Co się stało z bre? | ~bremaniak | 2 | 2010-07-02 16:47 |
| Banki napędzają SPADKI w Europie | ~kujwaBERNANKE | 12 | 2010-07-02 16:44 |
| Banki napędzają wzrosty w Europie | ~mis44 | 1 | 2010-06-25 13:48 |
| BRE - nadal interesujący papier | ~mis44 | 1 | 2010-06-25 10:18 |
| KRACH jest kwestią dni lub godzin | ~kujwaBERNANKE | 6 | 2010-06-24 15:55 |
| BRE | ~Piotr | 1 | 2010-06-24 12:42 |
| BRE 280 zł kwestia dni lub tygodni | ~inwestor | 1 | 2010-06-23 19:57 |
| BRE | ~Piotr | 1 | 2010-06-23 15:01 |
| Kupujcie BRE | ~Jan | 3 | 2010-06-23 11:20 |
| co myslicie o BRE? trojkat z duzym zasiegiem wzrostu ja narazie kupiłem | ~doradca | 7 | 2010-06-22 21:48 |
| listing transakcji | ~skrzat | 2 | 2010-06-18 16:32 |
| Kupuj BRE | ~Jan | 4 | 2010-06-14 21:51 |
| BRE - trwa wybijanie stopów !! Grubasy znów zbierają | ~Stefan | 4 | 2010-06-10 09:24 |