Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Alternatywa ? - Creepy JAr ~gytre 1 2020-05-28 16:13
to niezłe jaja xD vissegard 5 2020-05-28 16:08
PILNE RPP niespodziewanie obniżyła stopy procentowe ~YEEEO 1 2020-05-28 15:02
Ubieranie leszcza przed kolejną falą czy trwale wracamy na poziom 220? ~Gość 2 2020-05-28 11:14
Czy wy sie orientujecie, że ostrzegaja przed nastepnym wiekszym krachem ~yeeeo 4 2020-05-28 08:37
Jutro obniżka stóp procentowych ? ~Mariusz 5 2020-05-28 08:36
Zaskakujące optymizm jakby kryzysu nie bylo jakby papier byl ~Symbian 5 2020-05-28 07:32
Czy ludzie sprzedający po 186 mają rozum? ~Troks 15 2020-05-27 17:08
Spoko prezes kupił za 5 tyś to musi być szaleństwo ~Nioh 1 2020-05-27 13:03
co z tego, ze rosnie ponad 10% i tak mam straty rzedu 50%!!!!!!!!!! ~ed 3 2020-05-27 12:59
eMakler dis znow nie dziala ~mBank_syf 15 2020-05-27 12:41
zmieniłem mbankowy syf na santandera - Polecam ~hiacynt 5 2020-05-27 12:09
Co na horyzoncie? ~RodzinaPołanieckich 5 2020-05-26 10:19
Stabilna perspektywa ~Nadberezyniec 1 2020-05-22 13:24
Dramat akcjonariuszy!!! ~wyjebane_jajca 3 2020-05-20 19:12
Premie dla zarządu? ~Dość_nowy_gracz 2 2020-05-20 18:10
okolice 170zł ~krzysztof 8 2020-05-18 09:49
Wystąpił błąd techniczny co jest k...a nie mogę się zalogować ~Email 6 2020-05-14 22:42
Sprzedajcie MBANK idźcie na DINO jutro raport Ikw 2020 ~Real 2 2020-05-14 16:42
mbank padł ~crack68 2 2020-05-14 10:09
wa,m też to gówno emakler w mbanku nie działa?? ~masakra 9 2020-05-14 09:55
najniżej od 2009 ~wyjebane_jajca 3 2020-05-13 23:09
dokupiłem ~Dzwonekusa 5 2020-05-13 19:38
Poszedł duży pakiecik o 16:39 ~yeeebo 1 2020-05-13 16:40
jak ruszy to powoli i potem szybko z nienacka + ~yeeeo 4 2020-05-13 12:25
Bank jest za drogi....,:( ~Leszcz 2 2020-05-12 18:24
kupiłem i leci ~Dzwonekusa 9 2020-05-11 21:48
80-100 zł w 4 kwartale ~Giedlar 3 2020-05-11 20:54
Commerzbank nie sprzedaje kpulka 5 2020-05-11 18:04
M bank nie będzie sprzedam ~Drops700 1 2020-05-11 15:42
[x]
MBANK -0,69% 1 372,50 2026-06-26 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.