|
Lubawa startuje cena za wejście mniejsza niż cukierki w kiosku ruchu
|
~Aga
|
1
|
2020-07-13 14:33
|
|
Mocny papier!
|
~Gość
|
1
|
2020-07-13 09:57
|
|
Jutro otwarcie -5% na początek. A wtedy na wyścigi. Kto sprzeda wyżej.
|
~Gruu
|
10
|
2020-07-13 09:56
|
|
Pozew o odszkodowanie z tyt nie realizowania wyroków sądu
|
~frankowicz
|
2
|
2020-07-10 17:30
|
|
Nabici w mBank próbują uciekać ale nie ma chętnych na odbiór akcji
|
~Gość
|
2
|
2020-07-10 13:21
|
|
Dziś 220 zł na zamku?
|
~Gość
|
1
|
2020-07-10 11:07
|
|
Zaczął się czas wyleszczania
|
~kalif
|
2
|
2020-07-10 09:49
|
|
pozew zbiorowy - zażalenie mBank odrzucone
|
niefrankowski
|
1
|
2020-07-09 09:17
|
|
Leeeci Niemcom tez sie znudzi to trzymać.
|
~Safe
|
1
|
2020-07-08 11:51
|
|
Przeciez to juz na rezpiratorze z Commertzu jedzie...
|
~Ocp
|
5
|
2020-07-08 11:47
|
|
Giełdy na zielono - odbicie zdechłego kota?
|
~Gosc
|
2
|
2020-07-08 09:41
|
|
Czy to jest dobry czas...
|
~Deus
|
5
|
2020-07-07 11:04
|
|
A może jeszcze oddycha ?. RRSO W GÓRĘ ?
|
~Romek
|
2
|
2020-06-30 15:36
|
|
źle się w bankach dzieje, link
|
~karol
|
2
|
2020-06-30 03:00
|
|
Awaria mBank a tu na zielono....
|
~Olo
|
2
|
2020-06-28 14:57
|
|
potwierdzenie
|
~tomek
|
2
|
2020-06-26 09:35
|
|
Gruby reaguje by kolejny dzień spadkiem nie był .
|
~Sara
|
2
|
2020-06-23 15:56
|
|
Dmuchana lalka Commerzbanku leci w dół...
|
~Logo
|
2
|
2020-06-22 16:18
|
|
Kiedy?
|
~abc
|
1
|
2020-06-22 15:02
|
|
GamesOperators
|
~Jojo
|
1
|
2020-06-20 15:59
|
|
Dajcie sobie spokoj z gniotem, zostanie pograzony przez frankowiczow
|
~Jojo
|
1
|
2020-06-20 12:55
|
|
mBank założy konto na selfie. Kurs walczy o wybicie oporu 260 zł
|
kwfx
|
1
|
2020-06-18 12:23
|
|
Już działa
|
dzban
|
5
|
2020-06-16 12:14
|
|
ZBP - banki zostaną bez zysków
|
~Gość
|
3
|
2020-06-16 09:40
|
|
mBank w ogonie wzrostów dystrybucja po porannym odbiciu
|
~Gość
|
1
|
2020-06-16 09:39
|
|
Od poniedziałku znów atak na 250?
|
~Łendi
|
4
|
2020-06-15 21:02
|
|
Mbank - do obserwacji
|
~iLuminaTi
|
1
|
2020-06-15 10:38
|
|
ZROBIŁEM ZAKUPY DZIĘKUJE WSZYSTKIM
|
~Znawca
|
4
|
2020-06-12 21:53
|
|
Dziś będzie zamknięcie na zielono
|
~Spokój_leszczyki
|
4
|
2020-06-12 20:12
|
|
Trochę wtopa...Nie złożyli zażalenia..Piękne standardy w tym banku:-)
|
gonzo2121
|
2
|
2020-06-12 14:13
|