Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BRE ponad rynek a Commerzbank + 5.4% ~mis44 1 2009-05-05 16:50
Spółka ma zyski, to tak jak z BRE , są mniejsze ale są na + ~mumin66 1 2009-05-05 11:08
Uciekać z BRE i to szybciorem !!! ~Helmut Jantschke 3 2009-05-04 13:25
NAGA PRAWDA O BRE (mBanku, Multibanku) ~Niezadowolony 1 2009-04-30 20:56
trup wypadł z szafy...Chrysler zbankrutował arturixx 1 2009-04-30 20:13
BRE- Pozdrawiam ubranych po 150 zł ! Bedzie piekny zjazd na 120 zł ~Lolek 1 2009-04-30 18:52
Bardzo dobre wyniki !!! ~Gordon Gekko 1 2009-04-29 12:26
BRE ogłosił wyniki. Dziś banki upppppp. ~nhn 3 2009-04-29 08:12
niemieckie banki są skończone a nasze razem z nimi np bre z comercbankie ~szef k 2 2009-04-26 19:24
Jakie wyniki za I kwartał ? ~Charon 2 2009-04-25 20:49
Czy to już hossa na dłużej danuta-2006 2 2009-04-22 18:56
KORZYSTAC Z TANIOSCI BO I TAK JUZ JUTRO BEDZIE DROZEJ ~HOSSAMANNNNNNNNN 2 2009-04-22 11:57
POCZATEK KOLEJNEJ FALI HOSSY POWOLI STAJE SIE FAKTEM !!!!!! ~HOSSAMANNNNNNNNN 1 2009-04-22 11:50
PISALEM , BLAGALEM ABY SIE NIE WAHAC TYLKO BRAC NAWET PKC ~HOSSAMANNNNNNNNN 2 2009-04-22 11:44
Polskie banki spadają, a niemieckie rosną ~mis44 6 2009-04-22 06:22
BRE kupować pajace bo idzie zwała ~Makle 1 2009-04-16 10:12
Rzeczpospolita: Kapitał wraca na rynki regionu ~m2 4 2009-04-10 12:22
CZEMU SIE WAHACIE SKORO WIADOMO ZE TERAZ BEDZIE TYLKO DROZEJ ? ~MAKLER 5 2009-04-10 00:01
przesiadka z bre na millennium ~akcjonariusz 1 2009-04-09 12:56
Dziwne!!! ~miech 1 2009-04-09 11:37
PO OSTATNIM SZALE ZAKUPOW, DZIEN SPOKOJU, RADZE SIE LADOWAC BEZ NERWOW ~DOM MAKLERSKI 1 2009-04-09 10:50
!!!!!!!!!!!!!!!2000 punktów na WIG20 w połowie roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~LLLLONGER 1 2009-04-09 09:25
_____„2000 punktów na WIG20 w połowie roku”______ ~LLLLONGER 1 2009-04-09 09:23
6 zł ~saimon 1 2009-04-08 09:54
MEGA ZWAŁA !!! ~MEGA 4 2009-04-07 22:54
mBank - proszę o radę !!! NIE CHCĄ ODDAĆ AKCJI !!! ~muniek 16 2009-04-07 19:12
BRE (mBank, Multibank) ~bert 1 2009-04-07 13:10
WSPOMÓŻMY BANKOZAURA ~bert 1 2009-04-07 13:09
Kurcze... a miałem jeszcze zlecenie na 95zł ~Mictlantecuhtli 12 2009-04-06 16:43
czytac wazne i dobre info kostolany 1 2009-04-06 08:24
[x]
MBANK -0,69% 1 372,50 2026-06-26 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.