|
Jest dobrze, tak twierdzi prezes :)
|
~ice40
|
2
|
2009-07-09 12:36
|
|
W tej chwili chyba jeden z najlepszych walorów na WIG 20
|
~tom
|
4
|
2009-07-08 16:04
|
|
CZY BRE POWRÓCI NA POZIOMY 300-400 SPRZED ROKU?
|
~007
|
3
|
2009-07-08 11:27
|
|
Kto używa e-maklera w mbanku??
|
~mikus
|
3
|
2009-07-08 11:02
|
|
BRE - rekomendacje 190zł - 125zł
|
~mis44
|
1
|
2009-07-08 10:21
|
|
rekomendacja 125zl????!
|
~silesius
|
4
|
2009-07-04 17:08
|
|
BRE Bank - najefektywniejszy na rynku pozyskiwania środków
|
~mis44
|
4
|
2009-06-25 08:46
|
|
BRE Bank udziela więcej kredytów
|
~mis44
|
3
|
2009-06-24 15:01
|
|
co sie ku...wa dzieje znowu w tym bre
|
~Pawel
|
1
|
2009-06-24 08:45
|
|
BRE trzymaj przy 176zl - Reifeissen
|
~mis44
|
2
|
2009-06-23 17:35
|
|
BRE
|
~BE
|
3
|
2009-06-23 17:04
|
|
Debilne rekomendacje nic nie znaczace...
|
~antyrekomendator
|
6
|
2009-06-20 17:26
|
|
dziś dokupiłem BRE. jutro tysz dokupiee.. warto .. juz niedługo..
|
~alex
|
1
|
2009-06-18 22:17
|
|
tankowanie
|
~Msas
|
4
|
2009-06-18 17:17
|
|
jebany MBANK
|
~BRE
|
13
|
2009-06-17 19:16
|
|
tego nie przewidziałem
|
~Zenek
|
1
|
2009-06-16 13:16
|
|
mBank - notowania z 10 min opoznieniem :[ za co ja płacę ?
|
~wqrwi.....
|
2
|
2009-06-16 13:15
|
|
do czego przydała się awaria systemu
|
~inwestor
|
1
|
2009-06-14 20:30
|
|
e-makler już działa! czas na zyski!
|
~madzia
|
1
|
2009-06-12 14:22
|
|
ale jaja
|
~fds
|
1
|
2009-06-12 13:24
|
|
Przerwa w dzialaniu emaklera
|
~mbank - informatyk
|
1
|
2009-06-12 13:12
|
|
bre zajefajny bank
|
~pawel
|
3
|
2009-06-12 12:51
|
|
e-makler w mbanku nie działa!!!
|
~AS
|
6
|
2009-06-12 12:27
|
|
POLICE, rekomend. BRE sprzedaj zapraszam do dyskusji na temat trafnosci
|
~rd
|
1
|
2009-06-11 16:17
|
|
juz wimy skad ta gorka na bre
|
~zibi
|
3
|
2009-06-10 19:34
|
|
WARFAMA - szansa na kilkaset procent wzrostu !!! !!!
|
~Warfama
|
1
|
2009-06-10 09:30
|
|
mBank padł
|
~bre
|
4
|
2009-06-09 14:37
|
|
czym jest spowodowana ta górka na BRE
|
~tom
|
2
|
2009-06-09 11:11
|
|
BRE umowa z Bogdanką
|
~kozak
|
2
|
2009-06-06 19:48
|
|
BRE w czołówce
|
~mis44
|
3
|
2009-06-04 06:41
|