|
idno
|
~nex
|
1
|
2009-08-27 14:44
|
|
Zarobiłeś na BRE?Zobacz na czym zarobisz teraz...
|
~Gosia Gudzowaty
|
1
|
2009-08-27 11:22
|
|
BRE - potężne obroty - sa tez tacy co korzystaja z okazji i kupuja
|
~mis44
|
4
|
2009-08-27 07:52
|
|
no wreszcie ten syf leci w dol
|
~vinc
|
3
|
2009-08-26 17:02
|
|
===== Uwaga na BRE bank powinien w ostatnich minutach przyśpieszyć !!===
|
~Wsiadać !!!
|
2
|
2009-08-26 13:48
|
|
BRE powiem krótko chodu Panowie - spekuła
|
~Stefan
|
2
|
2009-08-26 12:00
|
|
Tajemnica BRE - wyniki za I półrocze fatalne a wzrosty non stop
|
~księgowa
|
21
|
2009-08-25 20:41
|
|
==== BRE- BANK , który dzisiaj urośnie o 11% na koniec dnia !!!!
|
~Będzie super !!!
|
1
|
2009-08-25 14:49
|
|
Polecam ORŁA !
|
~qwerty
|
1
|
2009-08-25 14:30
|
|
BRE PEO juz wykupili na co teraz kolej?
|
~rufus
|
2
|
2009-08-25 12:53
|
|
======== BRE BANK jeszcze dzisiaj + 11% na koniec dnia !!!!!
|
~Warto kupować !!!
|
1
|
2009-08-25 12:45
|
|
WIĘCEJ W TYM TYG. NIE BĘDZIE
|
~tasman
|
6
|
2009-08-25 12:05
|
|
CO SIĘ DZIEJE? ZARAZ BĘDĄ PO PKC BRAĆ
|
~tasman
|
1
|
2009-08-25 11:11
|
|
trakcja info rekomendacja kupuj di bre bank cena doc. 4.80
|
~ilop€z
|
1
|
2009-08-24 12:25
|
|
BRE pójdzie w górę.
|
szymkal
|
51
|
2009-08-23 19:58
|
|
spółki budowlane pokażą rekordowe wyniki
|
~seba
|
1
|
2009-08-21 22:33
|
|
BRE bank sprawa czysta idzie na trzysta!
|
~3setka
|
1
|
2009-08-21 18:46
|
|
O ja*** jaka potęga szok :O
|
~med
|
4
|
2009-08-21 11:52
|
|
CO SIĘ DZIEJE, CZYŻBY MIAŁBYĆ JAKIŚ DOBRY WYNIK ?
|
~sarmat
|
3
|
2009-08-21 11:30
|
|
BRE nie tak dawno 600zl, dziś 200zł
|
~mis44
|
9
|
2009-08-21 09:21
|
|
BRE to 3-i bank w Polsce- rusza gospodarka to i rusza bank
|
~mis44
|
3
|
2009-08-20 22:28
|
|
Bre, to BALON, nie tak dawno po 90zl, teraz 220... :O
|
~xxx
|
2
|
2009-08-20 21:31
|
|
BRE - dlaczego rośnie pomimo katastrofalnych wyników za I półrocze 2009
|
~Janka
|
4
|
2009-08-20 15:33
|
|
BRE wyniki za I-półrocze niezłe wobec kryzysu, 3-i bank w Polsce
|
~mis44
|
1
|
2009-08-20 11:08
|
|
No i potencjal Bre bliski wyczerpania chyba - dyskusja
|
~Zimowit
|
3
|
2009-08-20 10:57
|
|
Patrzcie jaki poploch bedzie na Bre za chwile...:(
|
~Jan
|
3
|
2009-08-18 17:38
|
|
BRE - obroty niespotykane 44mln -wzrost 1,6%, znacznie wyżej niż rynek
|
~miss44
|
3
|
2009-08-17 22:13
|
|
Czas opuścić łajbe !!!!
|
~MORFEUSZ
|
1
|
2009-08-15 17:58
|
|
ktoś rano zapakował milion akcji millennium
|
~pawel
|
2
|
2009-08-14 10:25
|
|
BRE najnowsza rekomendacja 225zł
|
~mis44
|
1
|
2009-08-13 15:04
|