|
Dobra rada sprzedawajcie tego syfa
|
~Waldi777
|
4
|
2021-10-15 14:01
|
|
Będzie głośno o Madmind
|
~Grubu40
|
2
|
2021-10-15 12:49
|
|
Tu Was czeka zapomnienie obroty i kurs coraz niżej!!!
|
~Stary
|
3
|
2021-10-15 12:20
|
|
Nie marnujcie czasu, żeby to czytać ...
|
~Sonda_Marsjańska9
|
2
|
2021-10-15 11:57
|
|
OD PO NIEDZIAŁKU 2 Z PRZODU!!!
|
~analityk
|
4
|
2021-10-15 11:44
|
|
87,4 % pozytywnych opinii 1070 komentarzy, idziemy na 90%
|
~MMS
|
8
|
2021-10-15 11:16
|
|
Kurs dołowany
|
~Ojo
|
7
|
2021-10-15 10:34
|
|
Sprzedaż w górę kurs w dul..o co chodzi
|
~Marek
|
1
|
2021-10-15 10:26
|
|
xd ktos kupil w piatek 17 k po 3 22 a wy
|
~tryg
|
1
|
2021-10-15 08:04
|
|
Wczoraj 19:00- dziś 17:00 przychód 111k
|
~CypherR
|
11
|
2021-10-15 06:14
|
|
Dobrze za dali patcha
|
~Zgred
|
4
|
2021-10-15 05:29
|
|
Ta spółka debiutowała 8 września a cenna emisyjna była 2.05 zł! była
|
~Stary
|
6
|
2021-10-14 18:20
|
|
Może reklamę za nich zrobić powinnismy ?
|
~Franek
|
2
|
2021-10-14 17:08
|
|
Dzisiejszy peak wyżej niż wczoraj
|
~prospective
|
2
|
2021-10-14 16:40
|
|
Straciłem wiarę
|
~Arti
|
9
|
2021-10-14 16:10
|
|
Jaka tu powinna byc kapitalizacja jeśli spółka zarobi 5mln/rok
|
~Suc
|
9
|
2021-10-14 15:45
|
|
Co jest z kursem? Gra się praktycznie zwróciła!!!
|
~Nowy
|
4
|
2021-10-14 14:10
|
|
Śmierdzi mułem
|
~dzban
|
2
|
2021-10-14 14:00
|
|
DAWAĆ TEGO GNIOTA NA 2zł!!!!
|
~arek
|
1
|
2021-10-14 13:46
|
|
87% i 1031 reviews - gra super, gówniana sprzedaż
|
~prospective
|
3
|
2021-10-14 13:00
|
|
Michal Arch w tym przypadku ma racje
|
~Waldi777
|
5
|
2021-10-14 11:58
|
|
Znowu czerwień
|
lukkad
|
4
|
2021-10-14 11:39
|
|
Na gog może być większa sprzedaż niz na steamie
|
~Analityk
|
3
|
2021-10-14 11:18
|
|
Wystawiamy po 15?
|
~Zenek
|
30
|
2021-10-14 10:56
|
|
Znowu nie wziąłem leków
|
~MichałArchanioł
|
2
|
2021-10-14 10:50
|
|
aha... i tu bylo 8 zl... współczuję tym co kupili po 5+
|
~eh
|
1
|
2021-10-14 10:38
|
|
Prezes Playway uwaza że Succubus to jedna z głównych premier na jesien
|
~Misioinwestor
|
17
|
2021-10-14 10:17
|
|
Jaki onstawiacie peak na Halloween?
|
~Suc
|
11
|
2021-10-14 07:53
|
|
Dawcy kapitału łączcie się!
|
~Stary
|
1
|
2021-10-14 06:53
|
|
Uczono mnie "Kto cie raz oszuka powinien sie wstydzic itd
|
~Waldi777
|
1
|
2021-10-13 23:13
|