Forum giełdowe spółki MADMIND STUDIO SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Leszcze stoją w kolejce by oddać..nie wiedzą dlaczego rośnie ~Ada 1 2021-10-18 16:51
sami zostaliscie z ubrankami. Jaki przykry widok. A miało być tak piękni ~MichałArch 1 2021-10-18 16:41
Leszcze i trole ~Ojo 2 2021-10-18 16:39
czyli dzis albo jutro espi ~prawy 1 2021-10-18 16:30
JUŻ na HALOOWEEN zbliża się coś mocnego! ~as 2 2021-10-18 16:14
Zielono prezes zebral 9szt po 3,4295 ~Waldi777 4 2021-10-18 15:34
Wow!!! ale wzrosty przy obrotach 70k. Buaahahaha. Na widły! ~MichałArch 1 2021-10-18 15:32
A tak ladnie skubali ~Waldi777 1 2021-10-18 15:23
Zwrot kosztów najwcześniej w styczniu! ~Stary 1 2021-10-18 09:35
Naganiacze zostawcie Madminda prezesom i vice ~Waldi777 5 2021-10-18 05:16
Tanio? Warto kupować? ~MichałArchanioł 10 2021-10-17 22:47
Sprzedaż wwwmmm 6 2021-10-17 22:05
Już 88% pozytywnych recenzji na Steam ~00 4 2021-10-17 17:43
Wideorecenzja! ~Mariusz 1 2021-10-17 16:54
W poniedziałek oddaje wszystko PCK..mam dość ~Analityk 12 2021-10-17 16:42
Kolejna pozytywna recenzja ~00 3 2021-10-17 14:46
Gonic naganiaczy ,bronic ciulaczy ~Waldi777 6 2021-10-17 12:18
Patrzcie na steam. Będzie lepiej niż sądziliście ~prospective 7 2021-10-17 09:23
Reklamy się ruszyły ~Grubu40 1 2021-10-16 23:05
60.000 na Steam i z 8.000 na GOG ~Grubu40 1 2021-10-16 21:37
Dlaczego zarząd siedzi cicho? wwwmmm 11 2021-10-16 20:23
Kolejny youtuber recenzuje Succubusa ~00 4 2021-10-16 08:32
Obstawiam ze w poniedziałek info o zwrocie kosztów ~Lol 2 2021-10-16 01:32
Patrząc trzeźwo ~Grubu40 1 2021-10-15 21:28
Succubus na GOG wyżej od Cyberpunk ~Grubu40 1 2021-10-15 20:57
Kolego Grubu Kiedy to kilka sprzedanych gier decydowalo o suksesie ~Waldi777 6 2021-10-15 20:53
Dajmy ucichnąć sprawie ~Franek 2 2021-10-15 17:04
Kolejny artykuł o grze ~00 1 2021-10-15 16:33
Mam Madmind, Bloober Team i CDProjekt ~Inweestor 3 2021-10-15 15:15
Orto-kato-trolle spadać na softblue ~ortokatotrolle_out 1 2021-10-15 14:05
[x]
MADMIND -2,20% 0,40 2026-06-19 11:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.