Forum giełdowe spółki MADMIND STUDIO SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
87% pozytywnych opinii na steam 1000 komentarzy ~mms 5 2021-10-13 20:36
Jednak ktoś wierzy ~Grubu40 13 2021-10-13 20:30
Na gog nasza gra jest na pierwszej pozycji Bestsellerów po 100 zl ~Ada 14 2021-10-13 20:28
Ja inaczej odebrałem tą wypowiedź ... ~Sonda_Marsjańska9 10 2021-10-13 20:26
Jest taka kolejna akcja- każdy kto ma akcje ~tytanik 6 2021-10-13 19:13
Przydatne linki zebrane ~wojteksw 3 2021-10-13 19:11
Jaki prezes taka cała spółka czyli dno!! ~Lol 8 2021-10-13 17:46
Patroszenie leszczy TRWA do 2 zł!!! ~Stary 2 2021-10-13 15:39
czy ja dobrze zrobilem odkupujac akcje ~Waldi777 5 2021-10-13 14:24
Około 3zl robimy stopa ~Rzurzel 7 2021-10-13 14:16
W najbliższym czasie nie ma nowych tytułów. Kto bedzie ich finansował? ~eee 6 2021-10-13 13:41
nowy update ~kuba 1 2021-10-13 13:20
MichałArchanioł, skunks, szczur4 to trolle gniewpgru 14 2021-10-13 12:54
Wywiad z prezesem ~szczur4 27 2021-10-13 11:11
INVENTION odpala ! Potencjal na min kilkaset% ~INM 1 2021-10-13 11:01
Oby to były chwilowe wzrosty ~Inweestor 1 2021-10-13 10:32
Sypac trole ~Ojo 1 2021-10-13 10:27
Oddali za darmo teraz sie cieszcie lol ~pelikan 4 2021-10-13 10:06
Perła już nie jest perła ze taka cisza na forum się zrobiła ? ~Lol 10 2021-10-13 09:49
Wała jak do kaczek lukkad 4 2021-10-13 09:47
Spekulanci i panikarze zajechali kurs ~Niestety 15 2021-10-13 09:37
Top 172 steam, peak 238 ~Jacek 1 2021-10-13 08:30
Czy już dziś 2 z przodu będzie? ~Stary 2 2021-10-13 07:43
150 miejsce w Top sellers ~szczur4 4 2021-10-13 07:36
Juz wcale nie tak łatwo kupić ~Matiallegro 11 2021-10-13 07:30
wolicie bunkier symulator peak 10 top seler 9000 ~MACIEK 1 2021-10-13 06:13
Czemu koszt wyprodukowania 3.8 mln? ~Zenek 13 2021-10-13 03:39
@J 23 ~Moon 18 2021-10-12 23:25
Jutro pewnie ESPI o sprzedaży po 7 dniach pankleks 2 2021-10-12 23:12
Po co srać na spółkę ? ~Grubu40 18 2021-10-12 22:42
[x]
MADMIND -7,50% 0,37 2026-06-24 11:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.