Forum giełdowe spółki MADMIND STUDIO SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ta gra kiedys sie zwroci Waszym zdaniem? ~PRO 4 2021-10-21 21:23
Siadły obroty, ostatnio tylko 100k dziennie ~Mariusz 6 2021-10-21 18:52
Dlaczego kurs powinien pójść do góry? ~prospective 8 2021-10-21 16:36
Do oszukanych ciulaczy ~Waldi777 7 2021-10-21 15:09
Na steam sprzedaż w górę ~Darek 1 2021-10-21 15:00
Zaraz pójdzie do góry ~Grubu40 7 2021-10-21 13:34
Dziękuję ~Ojo 3 2021-10-21 12:14
Niektórzy poprzyklejali się do Madmind... ~Stary 2 2021-10-21 12:04
Dramat peroniarzy TRWA nadal :))) ~nn 4 2021-10-21 10:07
Ale dno 100 osób w grze. Sukces ??? ~Lol 3 2021-10-21 10:00
Na gogu jesteśmy obecnie na 21 pozycji !! ~Oczytany 6 2021-10-21 09:21
Który jest zaszczepiony nie musi się martwić " Ostatnia prosta". ~MiachłaArch 1 2021-10-21 08:29
O co chodzi wwwmmm 2 2021-10-20 20:47
Jest 1200 komentarzy na Steam ~Grubu40 8 2021-10-20 20:33
Jak myślicie ~Arti 2 2021-10-20 19:54
Gra się nie musi zwracać bo została sfinalizowana z ~Analityk 11 2021-10-20 18:42
Trole matki Teresy ~Ojo 20 2021-10-20 16:06
raport posprzedazowy ~expandview 2 2021-10-20 15:38
Dramat to jest na Mercu ~Grubu40 3 2021-10-20 10:02
Discord madminda ~Bebok 7 2021-10-20 08:11
Jest dobrze ~Grubu40 1 2021-10-19 20:07
Trole się dwoją i troją a kurs ~Ojo 10 2021-10-19 19:48
korekta sugestii ~Waldi777 3 2021-10-19 16:41
Jak sie czujecie biedaki? Nadzieja umiera ostatnia. "Ostatnia prosta". ~MichałArch 4 2021-10-19 14:50
Sypacze powrócili ~Jarek 1 2021-10-19 12:35
Do oszukanych ciulaczy ~Waldi777 3 2021-10-19 12:29
Wow ! 14% wwwmmm 14 2021-10-19 09:39
Kupcie parę akcji i będziecie mieć górne widły, takie macie obroty. ~MichałArchanioł 2 2021-10-19 09:15
Dno uklepane teraz tylko góra ~Grubu40 3 2021-10-19 06:15
Obiektywnie o sprzedaży ~Obiektywnie 15 2021-10-18 17:50
[x]
MADMIND -2,20% 0,40 2026-06-19 11:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.