Forum giełdowe spółki M-TRANS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Korekta i góra? ~Kasanowa 1 2017-04-06 10:02
oddawać papier ~stefan 2 2017-04-06 09:54
Zaraz wycofają popychacze i beda dolne widly ~Mm 2 2017-04-06 09:44
Ładny obrót !! ~Byk 1 2017-04-06 09:43
pięknie 1 mln obrotu ~stefan 2 2017-04-06 09:39
WYleszczeni po 1 PLN ~stefan 2 2017-04-06 09:24
jazda jazda ~stefan 1 2017-04-06 09:24
Jakoś grubas się pakuje? ~Tuger 1 2017-04-06 09:23
Oszaleje !!!! ~Kasanowa 1 2017-04-06 09:19
idziemy na widły!!!!! ~stefan 1 2017-04-06 09:19
Co się dzieje !!!@??? ~Kasanowa 1 2017-04-06 09:17
Rośnie popyt !!! ~Kasanowa 1 2017-04-06 09:09
Co za handel !!! ~Kasanowa 1 2017-04-06 09:05
Kolejny dzień bez handlu???!!! ~Kasanowa 2 2017-04-06 09:01
M-Trans obiecuje wzrost | parkiet.com CZYTAĆ CZYTAĆ !!!!!!!!!!! grajek_krakow 3 2017-04-06 08:28
PARKIET SELEKCJONUJE TRANSPARENTNE SPOLKI ~debi 2 2017-04-06 08:25
Gotowi żeby dzisiaj zarobić!!!?? ~Kasanowa 1 2017-04-06 08:23
TUTAJ JEST MOC!!!!!!!!!! ~robert 2 2017-04-06 08:21
dzialanie prowzrostowe - wreszcie jakas spolka, ktorej akcje chca inwest ~pala 2 2017-04-06 08:20
Zdecydowanie debiut roku. Ja oddałam 100% w 3 dni. ~julka 3 2017-04-06 08:19
dzialanie prowzrostowe - wreszcie jakas spolka, ktorej akcje chca inwest ~pala 1 2017-04-05 21:41
Korekta w locie i mega up!! tu jest zabawa. Jutro podobnie ~robert 1 2017-04-05 20:17
Mam nadzieje ze macie jeszcze te akcje ! grajek_krakow 4 2017-04-05 20:05
W takim tempie do WIELKANOCY--->>> 5 PLN !!!!!!!! ~adas 5 2017-04-05 17:51
M-Trans wypracuje w tym roku 6,55 mln zł przychodów i 1,1 mln zysku nett grajek_krakow 6 2017-04-05 17:49
Kolejna SUPER SESJA ZA NAMI !! M-TRANS HIT ROKU !!! grajek_krakow 2 2017-04-05 17:48
To sobie kupię !!!! ~Kasanowa 1 2017-04-05 16:00
Jak komus nudno zapraszam do lektury :) http://mtrans.co/ grajek_krakow 1 2017-04-05 15:59
Denerwujacy brak handlu!!! ~Kasanowa 3 2017-04-05 15:56
info ~toronto 3 2017-04-05 15:44
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.