Forum giełdowe spółki M-TRANS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zrobiło siędużo kupujących lubin_lew 4 2017-04-06 15:49
Czy peknie dzisiaj 4mln zl obrot ~bogacz 2 2017-04-06 15:47
Papier powoli odbija ~lech 23 2017-04-06 15:41
został ktoś jeszcze ? ~moris 6 2017-04-06 15:31
dawac na górne widły !!!!!!!!!!!! i-_-i 3 2017-04-06 15:03
Akcje wymieszane, cały ff poszedł już kilka razy ~tenisista 9 2017-04-06 15:00
Tylko powaznie !!!! ~zwiadowca 3 2017-04-06 13:06
Jeszcze dziś na koniec sesji na zielono... ~lech 9 2017-04-06 13:04
Nastąpiła realizacja zysków teraz stopniowo do góry ! ~lech 2 2017-04-06 12:49
Bedzie jazda?! ~bogacz 5 2017-04-06 12:48
Lider jest tylko jeden ! ~borys 2 2017-04-06 12:31
jest 11 a obroty sa już ponad 3 miliony co jeszcze chcecie zacznijcie my ~juzek 3 2017-04-06 12:05
Ktos Zbiera papier !!! ~kusy 9 2017-04-06 12:03
A nie mowilem ~zwiadowca 3 2017-04-06 11:53
Zobaczcie Acrebit . W kwietniu juz tyle ZYSKU co w całym 2016 :) ~esot 2 2017-04-06 11:52
Nie oddawać po taniości będzie zielono lubin_lew 2 2017-04-06 11:51
dno ubite ~grubesumy 2 2017-04-06 11:48
Obrót ~Tolek 2 2017-04-06 11:45
TiR ~Tolek 3 2017-04-06 11:35
A tutaj co tez Parówkowicz mota? ~czarli 1 2017-04-06 11:34
dociskają ~stefan 5 2017-04-06 11:31
Zaraz widły !!! ~Zamyslony 5 2017-04-06 11:09
przetrzepali ~Tolek 6 2017-04-06 11:08
ale tu buja ~grubesumy 2 2017-04-06 11:06
I Ci co sprzedali szykować lubin_lew 7 2017-04-06 10:50
Ukryte kupno???!! ~Kasanowa 5 2017-04-06 10:43
jak mówiłem - koniec jazdy ~yes 1 2017-04-06 10:29
Obłęd ?? !! ~Zamyslony 4 2017-04-06 10:27
odleszczenie trwa....... ~stefan 2 2017-04-06 10:09
takie obroty na podbitce zwiastują jedno... ~yes 2 2017-04-06 10:04
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.