Forum giełdowe spółki M-TRANS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ja na kazdej korekcie bede teraz dobierał :) grajek_krakow 4 2017-04-05 15:19
Tak się wyleszcza z papieru :)) 5 PLN jak najbardziej realne !!! ~wolf 6 2017-04-05 15:12
M-TRANS---->>> RAJEM DLA DT !!!! ~adas 7 2017-04-05 14:41
Co za idiotyczne info, chyba że chodzi o auta chłodnie ~TIR 1 2017-04-05 14:40
Staropolskie specjały, coś pysznego. ~Kierowca_TIRa 1 2017-04-05 14:38
ciekawy artykuł ~Prezes 2 2017-04-05 13:58
W 3 dni prawie cały ff się przemielił (2,8 mil) ~api 3 2017-04-05 13:40
Ludzie z IPO bez akcji, ciekawe kto zebrał ten papier ? ~adas 6 2017-04-05 13:21
W wolnej chwili Parkiet ~Kierowca_TIRa 2 2017-04-05 13:11
ciekawy artykuł ~Prezes 1 2017-04-05 12:22
M-Trans najlepiej grająca spółka na NewConnect... ~adas 3 2017-04-05 12:02
WARTOŚC KSIĘGOWA ~GREG 1 2017-04-05 12:01
Nuda, nic się nie dzieje,paliwo widziałem po 4,25 moze 5 bedzie ~TIR 1 2017-04-05 11:57
Widłowy blokuje handel @!! ~Kasanowa 1 2017-04-05 11:30
Hit hit hit !!! ~Zamyślony 3 2017-04-05 11:19
Przyznać się kto oddał po 1,04 zł ?? :) ~adas 2 2017-04-05 11:18
ZgłupiaLem !? ~Kasanowa 1 2017-04-05 11:10
TKO 7,14 zł WYLESZCZENI WYSTAP HAHAHAHA ~wolf 4 2017-04-05 11:09
TKO 1,01zł UBRANI WYSTĄP HAHAHAHA!!!!!! ~autor 4 2017-04-05 10:58
Korekta w locie jutro lecimy dalej w gore :)) ~wolf 1 2017-04-05 10:58
No to do bazy i dniówka w kabinie, ~TIR 2 2017-04-05 10:57
MERYTORYCZNA KONWERSACJA ~kasanowa 14 2017-04-05 10:55
Kto sprzedał musi żałować !!!?? ~Seagul 1 2017-04-05 10:52
Mój sen @!! Mtrans ~Kasanowa 1 2017-04-05 10:48
Odwieszą ? ? ? ~lelek 7 2017-04-05 10:46
M-Trans !!! CO ZA ZMIENNOŚĆ !!! CO ZA PŁYNNOŚĆ !!! ~wolf 1 2017-04-05 10:46
Trzepie jak na stepach Azerbejdżanu ~Kierowca_TIRa 1 2017-04-05 10:46
Widły!!!! Mtrans hitem półrocza !!! ~Paulina 1 2017-04-05 10:45
Mtrans hit ~Kasanowa 1 2017-04-05 10:44
Mtrans główny parkiet??! ~Ogier 1 2017-04-05 10:41
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.