|
Polecam spółke Bumech.
|
~Cezar
|
2
|
2019-12-30 17:11
|
Ponad 1 mld zł ze sprzedaży on-line w tym roku
|
makar82
|
2
|
2019-12-03 14:40
|
|
LPP w stronę 9200 zł. Na WIG Odzież potencjalny oRGR
|
luqas87
|
2
|
2019-11-27 14:37
|
|
LPP - szykuje się ruch minimum 500-punktowy,na razie Byki przodują
|
~Pawel
|
1
|
2019-11-25 09:41
|
|
Wspaniale wyniki!!! Czemu nie rosnie?
|
~ja
|
3
|
2019-11-22 13:23
|
|
LPP kończy niemal 2 letni trend spadkowy?
|
kwfx
|
3
|
2019-11-21 12:48
|
|
LPP: zysk 19,63 mln zł w III kw. 2019 r. – spółka dociera do ważnego opo
|
kwfx
|
1
|
2019-11-19 12:35
|
|
PLAYWAY - TO PRAWDZIWA PEREŁKA OCEŃ SAM I ROZSĄDNA INWESTYCJA-
|
~treworN
|
1
|
2019-11-19 11:21
|
|
Wyniki w skrócie
|
mojagielda
|
1
|
2019-11-19 10:52
|
|
Czy LPP wycofuje się z Białorusi?
|
~Białorusin
|
1
|
2019-11-19 00:07
|
|
Pogoda na razie powoduje ze lpp nie poprawi zyskow
|
~qqq
|
2
|
2019-11-18 21:44
|
|
Wiać na elektrobudowę tam jest szarża +40% w jeden dzień! Po co ciuchy?
|
~Budowlaniec
|
1
|
2019-11-12 22:48
|
|
Nie udalo sie cwaniakom upchnac krotkich kupionych wczoraj..
|
~ZnajomyBoleusza
|
3
|
2019-11-11 08:49
|
|
Skąd takie wzrosty i taki wolumen dzisiaj?
|
~Poważny
|
1
|
2019-10-22 17:19
|
|
LPP otworzyło nowe salony w Finlandii
|
~AD
|
1
|
2019-10-18 10:20
|
|
W co warto zainwestować ?
|
~Antymanipulator
|
2
|
2019-10-18 08:14
|
|
reklama
|
~Amator
|
3
|
2019-10-18 08:05
|
|
LPP – nawiązuje współpracę z InPost
|
kwfx
|
1
|
2019-10-10 12:57
|
|
Ki Wuj?
|
~Ramzes
|
2
|
2019-10-08 15:22
|
|
Dziadostwo-znowu-ubrało mnie-8500
|
~Boleusz
|
3
|
2019-10-08 09:49
|
|
LPP – zbyt wysokie oczekiwania analityków
|
kwfx
|
1
|
2019-10-03 11:19
|
|
Akcje LPP z dynamiczną zwyżką. Spółka wyemituje obligacje
|
kwfx
|
1
|
2019-09-17 10:17
|
|
Mobimedia wpłata na poczet nowej umowy 500000!
|
~Prezes
|
7
|
2019-09-16 17:45
|
|
LPP rośnie kolejną sesję ponad 3 procent. Opublikowane wyniki spółki nap
|
kwfx
|
1
|
2019-09-16 13:41
|
|
LPP po wybiciu z oRGR pędzi w górę do linii szyi podwójnego dna
|
~Pawel
|
1
|
2019-09-12 16:03
|
|
Ilu dzisiaj ubralo sie na podbitce?
|
~Boleusz
|
6
|
2019-09-12 15:28
|
|
raport
|
~Amator
|
2
|
2019-09-12 09:31
|
|
Rownanie
|
~Boleusz
|
1
|
2019-09-11 16:38
|
|
Czemu ten badziew trzyma sie kurczowo tych zawyzonych poziomow?
|
~Boleusz
|
1
|
2019-09-11 13:29
|
|
Badziew - Szmatex made in poland znowu nie zawiodl ...
|
~Boleusz
|
2
|
2019-09-11 11:53
|