Forum giełdowe spółki JUJUBEE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Odwrócenie trendu i rajd pod Early Access ~Kpulka 16 2026-06-22 15:25
Już minął szałpał :D ~DzikuSS 12 2026-06-22 15:08
Sprzedam akcje w pakiecie po 1 PLN -dareczek- 5 2026-06-12 21:25
Pierwszy przystanek obstawiam na 1 pln ~Pompa 9 2026-06-12 18:49
Analiza dzisiejszej sesji i przyszlosci ~BANKIEREK 5 2026-06-12 18:46
Ostrzegałem ~Gracz 2 2026-06-12 13:52
I to byłoby na tyle ~Al 1 2026-06-12 09:24
czy tu max byl 27z?? ~pytanie 10 2026-06-12 07:05
KTO KUPUJE TEGO GNIOTA ~Dario 5 2026-06-11 16:52
Gorący kartofel ~Paweł 14 2026-06-11 10:58
Jakby ktoś chciał ~src 2 2026-06-11 09:57
Jest Espi.Wygląda na odwrotne przejęcie -dareczek- 5 2026-06-10 22:18
Złamało 50 groszy!!! -dareczek- 16 2026-06-10 17:11
Pod co to zbieranie ~Żuk 10 2026-06-10 16:44
Tam bez kasy mogę płynąć. Przegrałemm wszystki vacarius 4 2026-06-09 16:55
Propozycja dla Besima -dareczek- 6 2026-06-06 20:29
Jest pomysł na odrobienie nawet dużych strat ~Robert 3 2026-06-06 20:26
To jest ta ciemna strona księzya ~Tomek 1 2026-06-05 19:34
TIK TAK TIK TAK TIK TAK ~DzikuSS 2 2026-06-05 17:42
T R U P S. A. ~DzikuSS 2 2026-05-28 08:59
Jak nie będzie dema na next fest ~src 7 2026-05-28 06:09
Emisje akcji mozna zaskarzyc a prezesa odwolac zwiedzamnet 2 2026-05-19 23:00
Chat GPT ~DrobnyAkcjonariusz 2 2026-05-19 02:36
AI Orbit -dareczek- 3 2026-05-16 14:19
Advertigo,Foothills,JujubeeBesim ~PytamTylko 5 2026-05-15 09:08
Dam 10 grocholi ~DzikuSS 1 2026-05-14 22:26
Lol ~src 13 2026-05-14 16:07
Besim vs.Foothills ~Annodomini 7 2026-05-11 10:15
Wychodzi że: ~WAŁEK 8 2026-05-09 17:25
Piach ~jjb 2 2026-05-07 15:22
[x]
JUJUBEE 0,00% 0,67 2026-06-22 16:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.