| Odwrócenie trendu i rajd pod Early Access | ~Kpulka | 16 | 2026-06-22 15:25 |
| Już minął szałpał :D | ~DzikuSS | 12 | 2026-06-22 15:08 |
| Sprzedam akcje w pakiecie po 1 PLN | -dareczek- | 5 | 2026-06-12 21:25 |
| Pierwszy przystanek obstawiam na 1 pln | ~Pompa | 9 | 2026-06-12 18:49 |
| Analiza dzisiejszej sesji i przyszlosci | ~BANKIEREK | 5 | 2026-06-12 18:46 |
| Ostrzegałem | ~Gracz | 2 | 2026-06-12 13:52 |
| I to byłoby na tyle | ~Al | 1 | 2026-06-12 09:24 |
| czy tu max byl 27z?? | ~pytanie | 10 | 2026-06-12 07:05 |
| KTO KUPUJE TEGO GNIOTA | ~Dario | 5 | 2026-06-11 16:52 |
| Gorący kartofel | ~Paweł | 14 | 2026-06-11 10:58 |
| Jakby ktoś chciał | ~src | 2 | 2026-06-11 09:57 |
| Jest Espi.Wygląda na odwrotne przejęcie | -dareczek- | 5 | 2026-06-10 22:18 |
| Złamało 50 groszy!!! | -dareczek- | 16 | 2026-06-10 17:11 |
| Pod co to zbieranie | ~Żuk | 10 | 2026-06-10 16:44 |
| Tam bez kasy mogę płynąć. Przegrałemm wszystki | vacarius | 4 | 2026-06-09 16:55 |
| Propozycja dla Besima | -dareczek- | 6 | 2026-06-06 20:29 |
| Jest pomysł na odrobienie nawet dużych strat | ~Robert | 3 | 2026-06-06 20:26 |
| To jest ta ciemna strona księzya | ~Tomek | 1 | 2026-06-05 19:34 |
| TIK TAK TIK TAK TIK TAK | ~DzikuSS | 2 | 2026-06-05 17:42 |
| T R U P S. A. | ~DzikuSS | 2 | 2026-05-28 08:59 |
| Jak nie będzie dema na next fest | ~src | 7 | 2026-05-28 06:09 |
| Emisje akcji mozna zaskarzyc a prezesa odwolac | zwiedzamnet | 2 | 2026-05-19 23:00 |
| Chat GPT | ~DrobnyAkcjonariusz | 2 | 2026-05-19 02:36 |
| AI Orbit | -dareczek- | 3 | 2026-05-16 14:19 |
| Advertigo,Foothills,JujubeeBesim | ~PytamTylko | 5 | 2026-05-15 09:08 |
| Dam 10 grocholi | ~DzikuSS | 1 | 2026-05-14 22:26 |
| Lol | ~src | 13 | 2026-05-14 16:07 |
| Besim vs.Foothills | ~Annodomini | 7 | 2026-05-11 10:15 |
| Wychodzi że: | ~WAŁEK | 8 | 2026-05-09 17:25 |
| Piach | ~jjb | 2 | 2026-05-07 15:22 |