Brawo duet S@K.Nawet porządnego inwestora nie umiecie tutaj wsadzić co sama jego nazwa gwarantowała by wzrosty.A wystarczyło napisać do mnie i bym Wam dał namiary na obiecujących producentów dronów i nie tylko.Dodrukujcie jeszcze akcyjki po 10 groni a sprzedacie po 5.Ice Code Games radzę wyciągnąć z tamtej spółki wnioski.Jak było Avatrixem to w porę z tego wyskoczyłem z zyskiem w okolicy zylka a teraz zylek tam to utopia.Co do Besima to już z jedną spółką grową mieli problem i tamta historia nie napawa optymizmem dla akcjonariuszy.Obecnie wygląda na to że Ci co kupili poniżej 70 groszy uciekają ze stratą bo nie widzą sprawczości w decyzjach.Im bliżej wygaśnięcia opcji tym niżej kurs.