Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Indata czeka na zarejestrowanie scalenia akcji ~Niebieski 3 2016-09-17 12:15
Leszcze sie wysypali czas rozpoczać odjazd.... ~Danio 12 2016-09-17 11:41
3 ZŁOTE W CIĄGU KILKUNASTU SESJI !!! ~halsky 37 2016-09-17 11:38
W tym miesiącu będziemy sprzedawać po 1,30 zł. ~sowa 34 2016-09-17 11:37
Czy to ścierwo kiedyś ruszy ?? ~bryyy 42 2016-09-16 19:37
Head - mądry z niego gość....wyczuł co się dzisiaj będzie kroiło... ~Danio 2 2016-09-15 19:41
nudno sie zrobiło ~irekal 7 2016-09-15 18:46
Polska Cyfrowa unia przekaże 1mld euro to pięniądze już są panowie.... ~Danio 4 2016-09-15 14:20
Pojawiła się Gosia na forum to pewnie kurs będzie rósł ~add 1 2016-09-15 11:42
Nowe akcje wrzucone w rynek ~Fix-Fax 3 2016-09-15 05:23
Info ~Kolos 2 2016-09-14 04:10
Kontrakt z Bankiem Centralnym Armenii ~ppp 13 2016-09-14 00:15
Kto się dzisiaj wyleszczył przyznać się szybko? ~Danio 14 2016-09-14 00:13
czyżby początek skupu? ~hitel 9 2016-09-13 23:30
Warunkowa rejestracja akcji serii H1 w KDPW ~antoni 5 2016-09-13 19:36
Sypać leszcze....Uciekacie jak szczury z pokładu... ~Danio 5 2016-09-13 14:40
Bedzie co kupowac ~Xxxx 2 2016-09-13 14:15
Jutro kupuje Indatę... ~Danio 26 2016-09-13 09:20
od poniedziałku dalsze wylewanie szlamu ? ~ten 59 2016-09-12 23:23
Analitycy zgodnie twierdzą: KUPUJ ! _halsky 52 2016-09-12 21:45
#IDT ~Abracadabra 1 2016-09-12 21:20
Nagonka na spadki staje się obłędna. ~Fix-Fax 28 2016-09-12 15:21
UCIEKAĆ ..... ~halsky 2 2016-09-12 12:24
Nagonka na wzrosty na zenujacym poziomie ~ppp 16 2016-09-12 11:30
INDATA - STOPA ZWROTU 1 ROK (-44,17%) ~IIIIIIIIIIIIIIIIIIII 10 2016-09-12 03:25
Wartość księgowa na akcję = 1,02 PLN !!! ~Kleofas 56 2016-09-12 01:57
Raduje mnie perspektywa wybicia. ~prezes 24 2016-09-11 19:57
komuś bardzo zalezy ~irekal 24 2016-09-11 12:48
Do 1pln jest kilka ładnych procent:) ~Danio 27 2016-09-10 21:55
To już nie tygodnie, tylko dni ... ~Fix-Fax 20 2016-09-10 15:52
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.