Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Walic Tą SPOLKE !!!! wszyscy mówią o zbieraniu A to ~Profesor 26 2020-10-28 07:33
Dokupione kolejne 50k za 1,30. Dziękuję wystraszonym ~Profesor 9 2020-10-28 07:32
Proszę - oddajcie po 1,515, dlaczego nikt nie sypie? ~Profesor 3 2020-10-28 07:31
Temat dla rozsądnych ~Jan 1 2020-10-27 23:21
16.11.2020 r. podadzą wyniki z 3q2020 wtedy zobaczymy kto ma rację ~CFO 10 2020-10-27 23:08
DYSTRYBUCJA MANIPULACJA KURSEM ~Mis 2 2020-10-27 22:42
Manipulacja znikające batony ~Mis 3 2020-10-27 22:42
Boruta i 4Mass to dwie najgorsze spółki ~Grabarz 2 2020-10-27 22:39
co doradzicie ~rafi 7 2020-10-27 22:28
HUB TECH na Facebooku ~Franek-jaro 12 2020-10-27 21:45
Boryszew skupi akcje własne. ~Technik_AT 4 2020-10-27 21:26
=po CO naganiacie na spadki skoro NIE MACIE akcji ? ~Profesor 4 2020-10-27 21:26
Jeśli uważacie, że spółka jest nic nie warta - to po co tutaj siedzicie? ~Wiolka 6 2020-10-27 20:51
bagno prlbis ~laki 12 2020-10-27 19:04
sprzedawac !!! sprzedawac !! ~naganiacze 4 2020-10-27 18:22
za chwilę górne widły na 1.03 ostatnia przystań na zakup ~gamedev 6 2020-10-27 17:59
wiceprezesem jest o 2012 ~kakaowyadrian 1 2020-10-27 17:44
peron się zapełnia ~karol 4 2020-10-27 17:09
wyobraźcie sobie co tu będzie jak na szerokim będzie zwała... ~daro74 11 2020-10-27 17:03
Czy tu się dzieje to samo ~Tom 5 2020-10-27 16:53
coś_tu_nie_gra ~coś_tu_nie_gra 24 2020-10-27 16:50
Gdzie się publikuje najszybciej ESPI? ~Maxiking 2 2020-10-27 16:48
LELUM (577tyś fanów) ONLYBIO "Skuteczny sposób na przebarwienia?" panszwejk 7 2020-10-27 16:47
Sprzedawać przed komunikatem o umowie ze Stanami to trzeba ~Wojskowy 2 2020-10-27 16:37
Ktoś skupuje z ukrytego po 0,90 zł ~armaniak 10 2020-10-27 16:33
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum teraz po 0,88 ...tylko brać :) prorock 1 2020-10-27 16:32
Guma się napina, będzie głośno o Borucie ~Wojskowy 5 2020-10-27 16:28
Czemu nie ma oficjalnego ~GrzegorzBarański 18 2020-10-27 16:07
Gdzie to info ~Mściciel 2 2020-10-27 15:39
https://stooq.pl/n/?f=1382411&c=1&p=4+22 . 10 MLN dla Boruty ~Wreszcie 1 2020-10-27 15:18
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.