Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak jest sracz.a to się kupuje !dziś jest dzień zakupów a nie biadolenia ~EXPANDVIEW 1 2020-10-28 11:00
Spadki ~Kylo 3 2020-10-28 10:59
18.8K PRZYPADKÓW ZAPOWIADA SIĘ JAZDA NA gruby-january 5 2020-10-28 10:56
obserwujcie kurs złotego...a swoją drogą czy ktoś z was... ~daro74 1 2020-10-28 10:45
Ulica niżej - będzie czas na dokupienie ... ~Wiesko 2 2020-10-28 10:43
Widzę na horyzoncie widły 3-dniowe ~Wojskowy 6 2020-10-28 10:39
Cała giełda leci nawet WiG20 -2% ~Autor 3 2020-10-28 10:30
KGHM już na plusie ~karol 1 2020-10-28 10:26
Spadki ~Kylo 1 2020-10-28 10:22
Malutki obrot ~sztos 2 2020-10-28 10:16
Muszą wysypać się wszyscy którzy myśleli że zrobią tu biznes w 5 dni ~Obserwator 7 2020-10-28 10:14
Boruta - ogromne perspektywy, spokojnie czekać. ~Madian 19 2020-10-28 10:13
Dzisiaj dzień na kupowanie ~Łukasz 1 2020-10-28 10:09
Godziny działania ~PanTikTak 5 2020-10-28 10:09
ogromny zasięg spadków ? ~Edwin 7 2020-10-28 09:58
Patrzyłem na mercatora gdy był po 15złzł. ~Rekingieldowy 18 2020-10-28 09:47
Nie dajcie sie oszukać ~Łukasz 2 2020-10-28 09:39
jest ok.szansa na rozpoczęcie bessy w tym roku wynosi tylko 80%... ~daro74 1 2020-10-28 09:24
Nowy gaming? ~Oleksy 1 2020-10-28 09:11
zielone wiozą ~karol 1 2020-10-28 08:57
Biosensory do testów na covid ~Maxiking 3 2020-10-28 08:55
Co to za zabawa na TKO ~Lucca 2 2020-10-28 08:50
Ale trzymają to info w tajemnicy, jeszcze coś chcą pewnie ~Wojskowy 1 2020-10-28 08:46
Coraz mniej trolli spadkowych ~ralu 3 2020-10-28 08:42
100 tys do złotówki, a potem już pójdzie. Jest duże zainteresowanie ~Maxiking 1 2020-10-28 08:39
i to wszystko z rzepaku ~karol 4 2020-10-28 08:28
Kiedy Boruta powróci na poziomy 0.20 zł? ~Dyrektor 7 2020-10-28 08:24
Trzymajcie się ramy ~Świadek 1 2020-10-28 08:04
Ubierają w akcje....to kosztowało 20-30 gr ~Mormon 9 2020-10-28 08:04
Dokupiłem kolejne 100k za 1,50, średnia wzrosła ale nie będę żałował ~Profesor 8 2020-10-28 07:33
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.