|
NO JAK TAM NAGANIACZE SKORO AKCJE ZA BEZCEN TO CZEMU NIE KUPUJECIE
|
~laki
|
1
|
2020-10-28 13:09
|
|
Aerospace Journal Boruta w gronie liderów biosurfaktantów
|
~Maxiking
|
1
|
2020-10-28 13:04
|
|
aktualna cena dobra do kupna,,,,
|
~as
|
5
|
2020-10-28 13:03
|
|
Odbijamy się 3...2...1...
|
~Luk
|
2
|
2020-10-28 12:49
|
|
Szok
|
~LeszczAmbicjoner
|
26
|
2020-10-28 12:46
|
|
Panika na giełdzie! TKO na Borucie - 18%!!!!
|
~Janusz
|
19
|
2020-10-28 12:33
|
|
30 LAT TEMU OBALALIŚMY KOMUNĘ WYGLĄDA NA TO ŻE ZNÓW PORA NA
|
~laki
|
6
|
2020-10-28 12:29
|
|
Czekajcie z tym co już macie,a będzie wam dane
|
~Zamyślony
|
1
|
2020-10-28 12:28
|
|
317M akcji, FF46%, kurs lata jak szmata, i oni chcą iśc na GPW ahahahaha
|
~ddddddd
|
2
|
2020-10-28 12:27
|
|
Tu zarządowi bardzo zależy żeby papier chodził wysoko
|
~Wojskowy
|
1
|
2020-10-28 12:26
|
|
Boruta na wykresie tworzy się coś ciekawego!
|
~Dyrektor
|
17
|
2020-10-28 12:21
|
|
Ja laki biję się w piersi!
|
~laki
|
2
|
2020-10-28 12:15
|
|
Zwiekszac pakiety
|
~Bringo
|
1
|
2020-10-28 12:08
|
|
Tak po cichu, żeby mój szef się nie zorientował!
|
~laki
|
8
|
2020-10-28 12:06
|
|
za chwilę będzie 0,72
|
~darek
|
2
|
2020-10-28 11:49
|
|
Wig20 spadek, na giełdach spadki, do 10 tylko 19% spółek na plusie.
|
~Autor
|
5
|
2020-10-28 11:47
|
|
Psychicznie mam dosyć robienia z siebie pośmiewiska!
|
~laku
|
3
|
2020-10-28 11:44
|
|
Inwestor teraz dokupuje jak ma pieniądze a tu 2/3 wisi na haku
|
~Bełkot
|
3
|
2020-10-28 11:43
|
|
Wiedzieli kiedy wywalic w rynek
|
~hhg
|
1
|
2020-10-28 11:39
|
|
Dałem zlecenie na 65 gr czekam aż wejdzie
|
~Ble
|
1
|
2020-10-28 11:37
|
|
Oddawać akcje, a nie skupować. Tu s kupuję ja!
|
~laki
|
3
|
2020-10-28 11:28
|
|
a gruby se poprostu zbiera ,,,
|
~InwestorIndywidualny
|
1
|
2020-10-28 11:27
|
|
To że tu będzie niedługo rajd na północ, to wie na pewno mój szef.
|
~laki
|
4
|
2020-10-28 11:27
|
|
Miśki, dajcie taniej, wiem że możecie, kupię jeszcze chętnie dużo
|
~Maxiking
|
1
|
2020-10-28 11:27
|
|
dawac 2 x dolne widły !!! codziennie -30% bedzie miło/?
|
~Edwin
|
1
|
2020-10-28 11:19
|
|
zieleń to naturalny kolor Boruty
|
~karol
|
2
|
2020-10-28 11:17
|
|
nie naganiam ale WARTO przeczytać....
|
~naga
|
4
|
2020-10-28 11:17
|
|
Nikt nie oddaje, wszyscy wiedzą że vtu kierunek północ!
|
~Pokładowy
|
12
|
2020-10-28 11:09
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
8
|
2020-10-28 11:04
|
|
Bardzo mały wolumen
|
~Hermes
|
10
|
2020-10-28 11:03
|