Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NO JAK TAM NAGANIACZE SKORO AKCJE ZA BEZCEN TO CZEMU NIE KUPUJECIE ~laki 1 2020-10-28 13:09
Aerospace Journal Boruta w gronie liderów biosurfaktantów ~Maxiking 1 2020-10-28 13:04
aktualna cena dobra do kupna,,,, ~as 5 2020-10-28 13:03
Odbijamy się 3...2...1... ~Luk 2 2020-10-28 12:49
Szok ~LeszczAmbicjoner 26 2020-10-28 12:46
Panika na giełdzie! TKO na Borucie - 18%!!!! ~Janusz 19 2020-10-28 12:33
30 LAT TEMU OBALALIŚMY KOMUNĘ WYGLĄDA NA TO ŻE ZNÓW PORA NA ~laki 6 2020-10-28 12:29
Czekajcie z tym co już macie,a będzie wam dane ~Zamyślony 1 2020-10-28 12:28
317M akcji, FF46%, kurs lata jak szmata, i oni chcą iśc na GPW ahahahaha ~ddddddd 2 2020-10-28 12:27
Tu zarządowi bardzo zależy żeby papier chodził wysoko ~Wojskowy 1 2020-10-28 12:26
Boruta na wykresie tworzy się coś ciekawego! ~Dyrektor 17 2020-10-28 12:21
Ja laki biję się w piersi! ~laki 2 2020-10-28 12:15
Zwiekszac pakiety ~Bringo 1 2020-10-28 12:08
Tak po cichu, żeby mój szef się nie zorientował! ~laki 8 2020-10-28 12:06
za chwilę będzie 0,72 ~darek 2 2020-10-28 11:49
Wig20 spadek, na giełdach spadki, do 10 tylko 19% spółek na plusie. ~Autor 5 2020-10-28 11:47
Psychicznie mam dosyć robienia z siebie pośmiewiska! ~laku 3 2020-10-28 11:44
Inwestor teraz dokupuje jak ma pieniądze a tu 2/3 wisi na haku ~Bełkot 3 2020-10-28 11:43
Wiedzieli kiedy wywalic w rynek ~hhg 1 2020-10-28 11:39
Dałem zlecenie na 65 gr czekam aż wejdzie ~Ble 1 2020-10-28 11:37
Oddawać akcje, a nie skupować. Tu s kupuję ja! ~laki 3 2020-10-28 11:28
a gruby se poprostu zbiera ,,, ~InwestorIndywidualny 1 2020-10-28 11:27
To że tu będzie niedługo rajd na północ, to wie na pewno mój szef. ~laki 4 2020-10-28 11:27
Miśki, dajcie taniej, wiem że możecie, kupię jeszcze chętnie dużo ~Maxiking 1 2020-10-28 11:27
dawac 2 x dolne widły !!! codziennie -30% bedzie miło/? ~Edwin 1 2020-10-28 11:19
zieleń to naturalny kolor Boruty ~karol 2 2020-10-28 11:17
nie naganiam ale WARTO przeczytać.... ~naga 4 2020-10-28 11:17
Nikt nie oddaje, wszyscy wiedzą że vtu kierunek północ! ~Pokładowy 12 2020-10-28 11:09
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 8 2020-10-28 11:04
Bardzo mały wolumen ~Hermes 10 2020-10-28 11:03
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.