Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wszyscy zapomnieli o morganie - pewno gra tu krótką pozycję ~RM 1 2020-10-28 15:51
DZIEKI ZA AKCJE 0.7-0.72 SZYKUJA SIE MEGA INFA gruby-january 7 2020-10-28 15:50
Kary za brak maseczki uregulowane ustawowowowowo ~4massLobbyEkipa 1 2020-10-28 15:45
Gruby poszedł po rozum. ~Lucca 1 2020-10-28 15:38
Ale Was ubrali hahaha ~ja 4 2020-10-28 15:29
Ale się obkupilem. laki.! Wydymałem Was! ~laki 3 2020-10-28 15:27
Pamiętacie tą reklame " Codziennie... Niskie ceny!" Hahahaha ~Jacek 1 2020-10-28 15:24
Cała giełda we krwi a trole wylewają pomyje na Borute. darkos8 6 2020-10-28 15:20
Boruta VS 4mass ~kamx 2 2020-10-28 15:20
Trump dzisiaj ogłosi, że będzie pakiet stymulacyjny i jutro +20% ~Maxiking 2 2020-10-28 14:58
ALE ŚMIEĆ TONIE BRAWO KAROLKI I MAXI IINNE NAGANY POTOPILIŚCIE ~laki 8 2020-10-28 14:57
Poczekamy parę miesięcy ~Tom 1 2020-10-28 14:54
myślę, że zakończymy dzisiaj na -10% dajcie znać co o tym sądzicie ~darek 1 2020-10-28 14:50
Kocham was, sakiewka prawie pełna, dajcie coś jeszcze niżej ~Maxiking 2 2020-10-28 14:47
dokupione po raz drugi 0,71 pięknie ~darek 1 2020-10-28 14:42
Co się dzieje , nonstop czerwień ~jimmy1962 3 2020-10-28 14:42
== dolne WIDŁY to już dziś!!!! ~Profesor 2 2020-10-28 14:28
trole znowu mają pożywkę ~tylda 3 2020-10-28 14:27
sprzedałem śmiecia -54%, lepsze to niż -75% ~ddd 10 2020-10-28 14:23
Z DOTKNIĘTEGO 2 ZŁ NA 76 GROSZY, HAHAHA ~PIĘKNIE 1 2020-10-28 14:22
inwestor teraz dokupuje a nie sprzedaje ~karol 35 2020-10-28 14:17
oto macie swoja gwiazde Borute wskazniki mowia mocne sprzedaj ~trader75 13 2020-10-28 14:02
Dajcie niżej, lubie takie okazje w panice ~Maxiking 3 2020-10-28 13:57
mina zrzedła humoru nie ma czas liczyc straty a nie zyski ~panszwejk_ 1 2020-10-28 13:53
mrcator -1,3% a boruta -11% widać jakość posiadaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~cezar 5 2020-10-28 13:49
Global Pigment Violet 23 Market: Facts & Figures by Region and Country ~TwojaStara 1 2020-10-28 13:33
Laki, duzo chcecie jeszcze kupić? ~Maxiking 3 2020-10-28 13:32
Oddacie choćbym miał sobie nie zmieniać pampersa! ~laki 7 2020-10-28 13:27
Orlen na plusie super będzie ~karol 4 2020-10-28 13:23
pisałem bedzie 75 gr i bedzie a teraz jedziemy na 63 gr gołodup.. ~a_nie_mowiłem 5 2020-10-28 13:10
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.