Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Niskie ceny, beda nizsze? ~Góru 3 2020-10-29 02:34
Będziecie rwać aż dym widzieć będziemy !!! LINK ~UWAGA 5 2020-10-28 22:59
== szkoda mi Was , nie wiecie co w portfelu macie !!! ~Profesor 3 2020-10-28 22:38
Jutro znowu jazda w dół do ok 0,60zł ~Orion1960 13 2020-10-28 21:45
Dla tych co zapomnieli o testach ~Wojskowy 2 2020-10-28 21:12
Jak wytrzymacie żeby nie sprzedać to jutro nagroda powyżej 1 zł ~Maxiking 2 2020-10-28 20:27
Sprzedałem :/ ~Domino 14 2020-10-28 20:08
Na spokojnego rozważenia ~JB 4 2020-10-28 19:14
Ponad 16 tys testów w październiku. Myśleć ~Genxone 2 2020-10-28 19:07
odleszczeni? czy jeszcze wycisk? ~boruta 5 2020-10-28 18:48
Serdecznie DZIĘKUJĘ temu, kto oddał mi akcje po 69 groszy! ~Kornfanty 11 2020-10-28 18:21
i co dzbany to ile jutro 50gr czy 40 gr ~marusz 10 2020-10-28 17:33
Zgłaszam do KNF manipulację kursem. ~Mormon 10 2020-10-28 17:28
jeszcze dzisiaj 60 groszy ~borutowiec 6 2020-10-28 17:20
HAHAHA, KONTRAKTY, USA, GŁÓWNY RYNEK, ONLYBIO ~zzzzzzzzz 6 2020-10-28 17:17
i to co na Inno 17 zł na papier od dołka pograli na emocjach i odebrali ~Maxiking 4 2020-10-28 17:09
Dziękuję za tanie akcje ~Daddycool 16 2020-10-28 16:55
promocja się kończy ~darek 3 2020-10-28 16:43
A CO TO POPYCHACZ ZNIKNĄŁ JAK I MÓJ O NIM POST MAFFFIA SKASOWAŁA ~laki 2 2020-10-28 16:41
ALE ZARĄBISTA SPÓŁKA W MIESIĄC SPADEK PONAD 80 % NAJLEPSZA ~laki 8 2020-10-28 16:40
Przygotujcie się na kilka miesiecy miedzy 70 a 90 groszy ~Miszcz 9 2020-10-28 16:20
Niech tylko na giełdzie będzie zieleń to będzie jazda na Borucie ~Wiesko 1 2020-10-28 16:18
Kto dziś nie kupi ten jest chyba głupi ~MISZCZ 2 2020-10-28 16:15
dzisiaj kończymy na 78 gr z ładnym akcentem pod jutrzejsze wzrosty ~Maxiking 1 2020-10-28 16:13
Gumy w naszkach pękają... ~dude 5 2020-10-28 16:12
Co za okazja kupna ~Wiesko 3 2020-10-28 16:08
Czy to czas na zakupy ~Jasiek 2 2020-10-28 16:04
Zarząd dawać ESPI ~Moryc 2 2020-10-28 16:04
i kolejna paczka zebrana, jeszcze raz dzieki za tanioche ~Maxiking 3 2020-10-28 15:57
Takie spadki na tak małym woluminie tylko dokupić ~Wiesko 1 2020-10-28 15:51
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.