|
tylko Laki ma recję trzeba wiać
|
~110
|
1
|
2020-11-19 18:19
|
|
laki GDZIE TE 50 GRONI JUZ NIE MOWIAC O 30, 20 JAK PISAŁEŚ?
|
~Roz
|
5
|
2020-11-19 18:08
|
|
== Boruta w moim sercu na zawsze
|
~Profesor
|
3
|
2020-11-19 17:43
|
|
Poki 2 zl nir bedzie muszę stwierdzić że jest to gó.niania spółka!!!
|
~Profesor
|
7
|
2020-11-19 17:41
|
|
forumowicze
|
~suwim
|
1
|
2020-11-19 17:38
|
|
gdzie jest panszwejk
|
~dddd5
|
4
|
2020-11-19 17:30
|
|
Wskaznikowo idealne napięcie na mocne wybicie
|
~MistrzGPW
|
5
|
2020-11-19 16:36
|
|
czy jest tu kolarz co ....
|
~spoko_koko
|
3
|
2020-11-19 16:35
|
|
IM WIĘCEJ PISZĄCYCH BRAĆ OZNACZA ŻEBY WIAĆ
|
~laki
|
5
|
2020-11-19 15:58
|
|
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ?
|
~karol
|
2
|
2020-11-19 15:48
|
|
Boruta wpłynęła na spokojne wody i dziś nie buja kursem
|
~WojtekSw
|
2
|
2020-11-19 15:30
|
|
Boże chroń mnie od przyjaciół pokroju lakiego
|
andronom
|
3
|
2020-11-19 15:18
|
|
Dawcy kapitału teraz nie kupują Boruty, dlatego krecimy sie w dół. Ale..
|
~Belfere
|
9
|
2020-11-19 15:15
|
|
Powinni zdjąć to scierwo z notowań, coś niebywałego jaki wał
|
~Piter
|
4
|
2020-11-19 14:58
|
|
a na kolację 80 groszy
|
~karol
|
1
|
2020-11-19 14:49
|
|
nikt na weekend smiecia nie chce :)
|
~444
|
4
|
2020-11-19 14:46
|
|
Uprzedzałem to mnie obrażano... żem troll spadkowy i mam spadać
|
~fff
|
18
|
2020-11-19 14:42
|
|
noi mamy .....
|
~pol
|
3
|
2020-11-19 14:39
|
|
Emisja o której mowa nie ma prawa odbić sie na cenie akcji
|
~Ksiegowy1974
|
13
|
2020-11-19 14:27
|
|
Dajcie gniota wyżej jeszcze 2-3% i wywalam
|
~Kolo
|
11
|
2020-11-19 14:23
|
|
Polecam zobaczyć sobie ABS Investment SA;)
|
~ABS
|
1
|
2020-11-19 14:09
|
|
BORUTA STARTUJE A LAKI TO PIES
|
~Kaczor
|
8
|
2020-11-19 14:01
|
|
kabaret
|
~jano
|
9
|
2020-11-19 13:51
|
|
Boruta, to taka piłka zmyłka teraz.
|
~dude
|
2
|
2020-11-19 13:38
|
|
CIEKAWE KIEDY KOLEJNY ZRZUT BO WIDZĘ ŻE SIĘ SPORO LESZCZA NA K
|
~laki
|
10
|
2020-11-19 13:35
|
|
BORUTA STARTUJE LAKI TO TWÓJ KONIEC NA FORUM
|
~Kaczor
|
1
|
2020-11-19 13:17
|
|
BORUTA ZA CHWILE STARTUJE
|
~Kaczor
|
4
|
2020-11-19 13:12
|
|
LAKI TWIERDZI, ZE 48 MLN JOYFIX AKCJI KUPILA ULICA I DALEJ KUPUJE.
|
~Roz
|
2
|
2020-11-19 13:10
|
|
Pytanie
|
~Skurwiel
|
3
|
2020-11-19 13:08
|
|
NO PROZĘ LESZCZE SAME PCHAJĄ KASĘ GARŚCIAMI FUNDOWI
|
~laki
|
1
|
2020-11-19 12:57
|