Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tylko Laki ma recję trzeba wiać ~110 1 2020-11-19 18:19
laki GDZIE TE 50 GRONI JUZ NIE MOWIAC O 30, 20 JAK PISAŁEŚ? ~Roz 5 2020-11-19 18:08
== Boruta w moim sercu na zawsze ~Profesor 3 2020-11-19 17:43
Poki 2 zl nir bedzie muszę stwierdzić że jest to gó.niania spółka!!! ~Profesor 7 2020-11-19 17:41
forumowicze ~suwim 1 2020-11-19 17:38
gdzie jest panszwejk ~dddd5 4 2020-11-19 17:30
Wskaznikowo idealne napięcie na mocne wybicie ~MistrzGPW 5 2020-11-19 16:36
czy jest tu kolarz co .... ~spoko_koko 3 2020-11-19 16:35
IM WIĘCEJ PISZĄCYCH BRAĆ OZNACZA ŻEBY WIAĆ ~laki 5 2020-11-19 15:58
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 2 2020-11-19 15:48
Boruta wpłynęła na spokojne wody i dziś nie buja kursem ~WojtekSw 2 2020-11-19 15:30
Boże chroń mnie od przyjaciół pokroju lakiego andronom 3 2020-11-19 15:18
Dawcy kapitału teraz nie kupują Boruty, dlatego krecimy sie w dół. Ale.. ~Belfere 9 2020-11-19 15:15
Powinni zdjąć to scierwo z notowań, coś niebywałego jaki wał ~Piter 4 2020-11-19 14:58
a na kolację 80 groszy ~karol 1 2020-11-19 14:49
nikt na weekend smiecia nie chce :) ~444 4 2020-11-19 14:46
Uprzedzałem to mnie obrażano... żem troll spadkowy i mam spadać ~fff 18 2020-11-19 14:42
noi mamy ..... ~pol 3 2020-11-19 14:39
Emisja o której mowa nie ma prawa odbić sie na cenie akcji ~Ksiegowy1974 13 2020-11-19 14:27
Dajcie gniota wyżej jeszcze 2-3% i wywalam ~Kolo 11 2020-11-19 14:23
Polecam zobaczyć sobie ABS Investment SA;) ~ABS 1 2020-11-19 14:09
BORUTA STARTUJE A LAKI TO PIES ~Kaczor 8 2020-11-19 14:01
kabaret ~jano 9 2020-11-19 13:51
Boruta, to taka piłka zmyłka teraz. ~dude 2 2020-11-19 13:38
CIEKAWE KIEDY KOLEJNY ZRZUT BO WIDZĘ ŻE SIĘ SPORO LESZCZA NA K ~laki 10 2020-11-19 13:35
BORUTA STARTUJE LAKI TO TWÓJ KONIEC NA FORUM ~Kaczor 1 2020-11-19 13:17
BORUTA ZA CHWILE STARTUJE ~Kaczor 4 2020-11-19 13:12
LAKI TWIERDZI, ZE 48 MLN JOYFIX AKCJI KUPILA ULICA I DALEJ KUPUJE. ~Roz 2 2020-11-19 13:10
Pytanie ~Skurwiel 3 2020-11-19 13:08
NO PROZĘ LESZCZE SAME PCHAJĄ KASĘ GARŚCIAMI FUNDOWI ~laki 1 2020-11-19 12:57
[x]
HUBTECH -0,89% 0,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.