Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dzisiaj nie uda się zasypać ~darek 3 2020-11-20 13:28
Prawa wlasnosci ~ocochodzi 3 2020-11-20 12:50
maxiking-kolo-laki ~Pocieszny 4 2020-11-20 12:13
dlaczego nie oddają po 0,70 ~darek 1 2020-11-20 11:58
Są chętni to zasypują na 0,70 zł, nie będzie rosło to skończy się ~Maxiking 3 2020-11-20 11:32
Tak dla odmiany ~ralu 1 2020-11-20 11:30
Dawać gniota 2-3% wyżej na kółko, czego perły nie kupujecie motłoch? ~Kolo 5 2020-11-20 10:58
ale spóleczka ~ewso 1 2020-11-20 10:35
Do kolarzy ~LeszczAmbicjoner 7 2020-11-20 10:30
Nowe ESPI ~Górnik 3 2020-11-20 10:05
Najpóźniej do tygodnia ESPI ceokrachu 8 2020-11-20 09:58
15 tys obrotu przez pół godziny ~Maxiking 2 2020-11-20 09:51
a gdzie są popychacze po lewej, tak jak kiedyś ~darek 1 2020-11-20 09:46
ktoś musi zacząć wspinaczkę ~darek 3 2020-11-20 09:45
Obroty jak w zapyziałym sklepie z warzywami - upadek tej wydmuszki ~Mikos 1 2020-11-20 09:35
jutro zielony piątek 0,80 ~karol 6 2020-11-20 07:40
To jutro ostra jazda !!! i duże zakupy od stupidos ~Piasek 7 2020-11-20 05:44
Cena emisyjna akcji ~bolek 28 2020-11-20 00:25
Dajesz gniota na 50 gronia ~Olko 2 2020-11-19 22:20
EWANGELIA ŚW ŁUKASZA O BORUCIE ~SantoRicardo 9 2020-11-19 22:15
Chemia jest i będzie grana. PCC Exol dobry raport sandman76 1 2020-11-19 21:56
To ile tego zysku macie po sprzedaży akcji poniżej 70 gr? :)))))))))) ~armaniak 7 2020-11-19 21:30
JUTRO CZARNY PIĄTEK --TU ZJAZD NA 0,60 >> GPW CZERWONE ~PIĄTEK 4 2020-11-19 21:26
Jak zeżrecie od sypacza wszystko po 0.70 powrót do ceny 0.20 zl ~Kolo 26 2020-11-19 21:10
Jutro pół giełdy na openie..30 baniek zysku ~Irek 1 2020-11-19 21:03
kolo andronom 8 2020-11-19 20:48
Panika ~Mark 1 2020-11-19 20:31
Szacunek ~Mark 1 2020-11-19 20:27
LAKI ~Corobić 7 2020-11-19 19:07
Ostrzegam przed Profesorem ~666 5 2020-11-19 18:53
[x]
HUBTECH -0,90% 0,22 2026-06-26 12:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.