|
Znajomi
|
mariusz223344
|
1
|
2020-11-22 19:43
|
|
Dokupię w poniedziałek.
|
~Dude
|
14
|
2020-11-22 18:50
|
|
Zostawcie tego trupa..open finanace plus 43 procent
|
~Mistrz
|
2
|
2020-11-22 18:44
|
|
mam prawie 500tys akcji - stać mnie na to żeby czekać nawet 2 lata :)
|
~Jazgot
|
23
|
2020-11-22 13:11
|
|
Ile akcji posiada Elbrus Fund?
|
~janek
|
2
|
2020-11-22 13:04
|
|
ELBRUS FUND ma taki kapitał założycielski...WIAĆ Z BORUTY INO..........!
|
~INFO
|
3
|
2020-11-22 10:04
|
|
Deprecha
|
~Dół
|
12
|
2020-11-21 23:59
|
|
Boruta rozważa emisję na alternatywnym rynku w Londynie!
|
pgora
|
10
|
2020-11-21 22:33
|
|
Co się stało w listopadzie 2014?
|
azbesciak
|
3
|
2020-11-21 22:18
|
|
olga kalicka promuje onlybio
|
~ja
|
7
|
2020-11-21 22:03
|
|
== ====================boruta to jest to z groszówki na 300 pln!!
|
~Profesor
|
10
|
2020-11-21 18:28
|
|
Marketing onlybio na insta
|
~krzysztof
|
4
|
2020-11-21 16:57
|
|
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ?
|
~karol
|
1
|
2020-11-21 16:38
|
|
+_+_====== boruta to jest to z groszówki na 300 pln!!
|
~Profesor
|
1
|
2020-11-21 11:44
|
|
----- boruta to jest to z groszówki na 300 pln!!
|
~Profesor
|
1
|
2020-11-21 11:44
|
|
+++++ boruta to jest to z groszówki na 300 pln!!
|
~Profesor
|
1
|
2020-11-21 11:44
|
|
== boruta to jest to z groszówki na 300 pln!!
|
~Profesor
|
1
|
2020-11-21 11:44
|
|
No żreć po 0.71 co pieniędzy nie macie już leszcze???
|
~Kolo
|
9
|
2020-11-21 01:25
|
|
Ale rakieta - odpał jak na badziewie przystało
|
~Patryk
|
1
|
2020-11-20 23:18
|
|
Boruta powoli legenda nc
|
~suwim
|
1
|
2020-11-20 22:42
|
|
Sprzedałem z ogromną stratą!!! ratuj sie kto moze tak powiem!!!
|
~kto
|
2
|
2020-11-20 20:35
|
|
Nikt chyba Was nie zmusza...
|
~Dude
|
1
|
2020-11-20 18:51
|
|
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ?
|
~karol
|
9
|
2020-11-20 17:11
|
|
Drobni to tu chyba nie mają po 200 tys papieru żeby takie zrzuty robić
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-20 16:31
|
|
Black friday dobiega końca
|
~Wykolejeniec
|
1
|
2020-11-20 16:12
|
|
Świetlana Przyszłość
|
~lacki
|
9
|
2020-11-20 15:59
|
|
Ostre zbieranie przed weekendem.
|
darkos8
|
12
|
2020-11-20 15:56
|
|
Łoo, co tu tak mamy popisane...
|
~david
|
1
|
2020-11-20 15:17
|
|
Ale buja!
|
~King_Maxi
|
7
|
2020-11-20 14:06
|
|
Jofix
|
~Mark
|
6
|
2020-11-20 13:32
|