Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Znajomi mariusz223344 1 2020-11-22 19:43
Dokupię w poniedziałek. ~Dude 14 2020-11-22 18:50
Zostawcie tego trupa..open finanace plus 43 procent ~Mistrz 2 2020-11-22 18:44
mam prawie 500tys akcji - stać mnie na to żeby czekać nawet 2 lata :) ~Jazgot 23 2020-11-22 13:11
Ile akcji posiada Elbrus Fund? ~janek 2 2020-11-22 13:04
ELBRUS FUND ma taki kapitał założycielski...WIAĆ Z BORUTY INO..........! ~INFO 3 2020-11-22 10:04
Deprecha ~Dół 12 2020-11-21 23:59
Boruta rozważa emisję na alternatywnym rynku w Londynie! pgora 10 2020-11-21 22:33
Co się stało w listopadzie 2014? azbesciak 3 2020-11-21 22:18
olga kalicka promuje onlybio ~ja 7 2020-11-21 22:03
== ====================boruta to jest to z groszówki na 300 pln!! ~Profesor 10 2020-11-21 18:28
Marketing onlybio na insta ~krzysztof 4 2020-11-21 16:57
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 1 2020-11-21 16:38
+_+_====== boruta to jest to z groszówki na 300 pln!! ~Profesor 1 2020-11-21 11:44
----- boruta to jest to z groszówki na 300 pln!! ~Profesor 1 2020-11-21 11:44
+++++ boruta to jest to z groszówki na 300 pln!! ~Profesor 1 2020-11-21 11:44
== boruta to jest to z groszówki na 300 pln!! ~Profesor 1 2020-11-21 11:44
No żreć po 0.71 co pieniędzy nie macie już leszcze??? ~Kolo 9 2020-11-21 01:25
Ale rakieta - odpał jak na badziewie przystało ~Patryk 1 2020-11-20 23:18
Boruta powoli legenda nc ~suwim 1 2020-11-20 22:42
Sprzedałem z ogromną stratą!!! ratuj sie kto moze tak powiem!!! ~kto 2 2020-11-20 20:35
Nikt chyba Was nie zmusza... ~Dude 1 2020-11-20 18:51
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 9 2020-11-20 17:11
Drobni to tu chyba nie mają po 200 tys papieru żeby takie zrzuty robić ~Maxiking 1 2020-11-20 16:31
Black friday dobiega końca ~Wykolejeniec 1 2020-11-20 16:12
Świetlana Przyszłość ~lacki 9 2020-11-20 15:59
Ostre zbieranie przed weekendem. darkos8 12 2020-11-20 15:56
Łoo, co tu tak mamy popisane... ~david 1 2020-11-20 15:17
Ale buja! ~King_Maxi 7 2020-11-20 14:06
Jofix ~Mark 6 2020-11-20 13:32
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 13:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.