|
Na tej spółce słychać tylko kwik naganiaczy i zawieszonych powyżej 1 zł
|
~Larq
|
7
|
2020-11-23 20:20
|
|
Nawet wp.pl pisze o cichopkowej promującej onlybio
|
~fggg
|
12
|
2020-11-23 20:03
|
|
EKOPOL - NISKA KAPITALIZACJA.COŚ SIĘ SZYKUJE
|
~Biniu
|
1
|
2020-11-23 19:59
|
|
NO PROSZĘ NA ZAMKU SPEKULA PLUSIK WYCZAROWALA
|
~laki
|
9
|
2020-11-23 19:37
|
|
Boruty nikt już nie chce, każdy weźmie akcje onlybio
|
~gggg
|
7
|
2020-11-23 19:23
|
|
sesja b. dobra dla inwestorów , a że ktoś będzie płakał
|
~karol
|
5
|
2020-11-23 17:59
|
|
Na szerokim znów padaka, ta Boruta to jak chłopiec do bicia
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-23 16:28
|
|
zieleń to naturalny kolor Boruty a więc urośnie
|
~karol
|
13
|
2020-11-23 16:28
|
|
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ?
|
~karol
|
22
|
2020-11-23 16:15
|
|
I znów spada. Brak słów.....
|
~MartinLuther
|
1
|
2020-11-23 16:14
|
|
Mariusz223344 czego nie zeżarłeś mojego całego pakietu po 0.71?
|
~MJ
|
6
|
2020-11-23 15:16
|
|
Podbicie jeszcze 2-3% i wywalam
|
~MJ
|
6
|
2020-11-23 15:06
|
|
a jednak ktoś czeka na kupię za 100zł
|
~karol
|
8
|
2020-11-23 14:53
|
|
PODBIJCIE WYŻEJ COBY FUND MÓGŁ WAM DROŻEJ WCINĄĆ AKCYJKI
|
~laki
|
12
|
2020-11-23 14:47
|
|
Kupiłem za 1,10
|
~Jupi
|
16
|
2020-11-23 14:36
|
|
Dlaczego to ścierwo się kisi w miejscu?
|
~MJ
|
8
|
2020-11-23 14:33
|
|
nie ma już nic nawet naszych marzeń że odrobimy tu straty
|
~110
|
3
|
2020-11-23 14:24
|
|
A jednak ktoś czeka na 30 i 40 gr
|
~Wojskowy
|
14
|
2020-11-23 14:13
|
|
tego to już nikt nie chce
|
~666
|
8
|
2020-11-23 13:53
|
|
laki odpowiedz szczerze na pytanie...
|
~Boruta
|
14
|
2020-11-23 13:29
|
|
Cichopek Katarzyna ambasadorka
|
~Xyz
|
6
|
2020-11-23 12:34
|
|
Jak tam wisielcy, koszyki podstawione na 0.60 zł?
|
~Piter
|
2
|
2020-11-23 10:38
|
|
50 groszy do kolejnego raportu nie ma pod co rosnac
|
~ddd
|
4
|
2020-11-23 10:05
|
|
No to leci na szerokim, zobaczymy czy gruby ma zamiar poczyścić
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-23 10:03
|
|
I jeszcze na dodatek chemiczne tracą, chyba osiwieje
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-23 09:25
|
|
EKO KOSMETYKI JAK I EKO RUNDAP TO NIE NOWOŚĆ WYSTARCZY
|
~laki
|
1
|
2020-11-23 08:58
|
|
laki=zygi - nowy tydzień nowy nick...
|
~Tropiciellakiego
|
3
|
2020-11-23 08:51
|
|
Montujemy rakiete
|
~Vip
|
9
|
2020-11-23 08:49
|
|
MODE
|
~Mode
|
2
|
2020-11-23 02:44
|
|
Dystrybucja czy akumulacja? Merytoryczna dyskusja...
|
~naviprofit
|
11
|
2020-11-22 22:58
|