Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na tej spółce słychać tylko kwik naganiaczy i zawieszonych powyżej 1 zł ~Larq 7 2020-11-23 20:20
Nawet wp.pl pisze o cichopkowej promującej onlybio ~fggg 12 2020-11-23 20:03
EKOPOL - NISKA KAPITALIZACJA.COŚ SIĘ SZYKUJE ~Biniu 1 2020-11-23 19:59
NO PROSZĘ NA ZAMKU SPEKULA PLUSIK WYCZAROWALA ~laki 9 2020-11-23 19:37
Boruty nikt już nie chce, każdy weźmie akcje onlybio ~gggg 7 2020-11-23 19:23
sesja b. dobra dla inwestorów , a że ktoś będzie płakał ~karol 5 2020-11-23 17:59
Na szerokim znów padaka, ta Boruta to jak chłopiec do bicia ~Maxiking 1 2020-11-23 16:28
zieleń to naturalny kolor Boruty a więc urośnie ~karol 13 2020-11-23 16:28
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 22 2020-11-23 16:15
I znów spada. Brak słów..... ~MartinLuther 1 2020-11-23 16:14
Mariusz223344 czego nie zeżarłeś mojego całego pakietu po 0.71? ~MJ 6 2020-11-23 15:16
Podbicie jeszcze 2-3% i wywalam ~MJ 6 2020-11-23 15:06
a jednak ktoś czeka na kupię za 100zł ~karol 8 2020-11-23 14:53
PODBIJCIE WYŻEJ COBY FUND MÓGŁ WAM DROŻEJ WCINĄĆ AKCYJKI ~laki 12 2020-11-23 14:47
Kupiłem za 1,10 ~Jupi 16 2020-11-23 14:36
Dlaczego to ścierwo się kisi w miejscu? ~MJ 8 2020-11-23 14:33
nie ma już nic nawet naszych marzeń że odrobimy tu straty ~110 3 2020-11-23 14:24
A jednak ktoś czeka na 30 i 40 gr ~Wojskowy 14 2020-11-23 14:13
tego to już nikt nie chce ~666 8 2020-11-23 13:53
laki odpowiedz szczerze na pytanie... ~Boruta 14 2020-11-23 13:29
Cichopek Katarzyna ambasadorka ~Xyz 6 2020-11-23 12:34
Jak tam wisielcy, koszyki podstawione na 0.60 zł? ~Piter 2 2020-11-23 10:38
50 groszy do kolejnego raportu nie ma pod co rosnac ~ddd 4 2020-11-23 10:05
No to leci na szerokim, zobaczymy czy gruby ma zamiar poczyścić ~Maxiking 1 2020-11-23 10:03
I jeszcze na dodatek chemiczne tracą, chyba osiwieje ~Maxiking 1 2020-11-23 09:25
EKO KOSMETYKI JAK I EKO RUNDAP TO NIE NOWOŚĆ WYSTARCZY ~laki 1 2020-11-23 08:58
laki=zygi - nowy tydzień nowy nick... ~Tropiciellakiego 3 2020-11-23 08:51
Montujemy rakiete ~Vip 9 2020-11-23 08:49
MODE ~Mode 2 2020-11-23 02:44
Dystrybucja czy akumulacja? Merytoryczna dyskusja... ~naviprofit 11 2020-11-22 22:58
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.