Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto teraz oddaje akcje? Nierozważni inwestorzy i panikarze ~Belfere 3 2020-11-24 16:34
po kropelce po kropelce dokupuję ~karol 3 2020-11-24 15:55
infoooooo!! ~klm 1 2020-11-24 15:33
jaka jest srednia kursu z ostatniego miesiaca? wie ktos? ~mareeek 13 2020-11-24 15:04
Fajne promocje! Do 80% w sklepie Onlybio! ~hol 2 2020-11-24 14:53
trzymam sprzedaż i lecimy na dno buhahahhahha ~InwestorIndywidualny 8 2020-11-24 13:15
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 9 2020-11-24 12:51
Jeszcze dzisiaj wyjdziemy na plus a po sesji ~Luk 6 2020-11-24 12:49
ZNÓW NĘCENIE LESZCZY ZAKUPAMI PO 10 AKCJI ~laki 12 2020-11-24 12:36
0,7 zł się oddala a tutaj marzą o 1 PLN ~LutherKing 2 2020-11-24 12:22
Oat. Oat. Oat spółka przyszłość ~Max 1 2020-11-24 12:04
Czekamy na cenę akcji serii F ~odpow 6 2020-11-24 12:04
uwaga uwaga ~tomas 9 2020-11-24 11:43
Słychać kwik bitego psa wracającego do kojca ~MJ 6 2020-11-24 11:34
SPORA CZĘŚĆ SPÓŁEK JEŚLI NIE WIĘKSZOŚĆ POWSTAŁA NE PO TO ABYŚCIE ~laki 12 2020-11-24 11:13
DZIŚ DOBITNIE WIDAĆ JAKIE JEST REALNE ZAINTERESOWANIE TYM GNIOTEM ~laki 24 2020-11-24 10:56
Wystarczy mala iskierka do wystrzału ~Łukasz 6 2020-11-24 10:54
co myslicie o inwestycji w cdprojekt? ~bl 10 2020-11-24 10:45
przyznaję jestem zaskoczony tak niskim kursem spodziewałem się wyższego ~karol 10 2020-11-24 10:19
CZEKANIE LAKIEGO NA 50 GRONI DZIEŃ 28 ~Autor 15 2020-11-24 10:07
Zgon forum mariusz223344 5 2020-11-24 08:46
przyznaje jestem zaskoczony tak wysokim kursem spodziewałem sie nizszego ~bl 2 2020-11-24 08:44
synerga zaraz nowe plany !!!!! ~kpax 2 2020-11-24 08:12
Znów naganiają na balona mimo kiszenia od miesiąca i jednej podbitki ~Bl 2 2020-11-23 23:43
DNO - szorowanie starą ścierą - spadek, sprzedawać szybko! ~Olaf 2 2020-11-23 22:35
Insight dot. najnowszej kampanii reklamowej ~Ogilvy 2 2020-11-23 20:53
JUTRO - 15 w dół!!!!! Frajerzy do domu ~Mareczek 5 2020-11-23 20:52
Boruta to dziwadło spekulacyjne ale rynek kocha takie spółki ~onn 7 2020-11-23 20:51
Chamstwo tylko jedno ma imię ~Trollollo 1 2020-11-23 20:27
na tej Spółce słychać tylko zachwyty inwestorów no a Laki zkolegami plac ~karol 1 2020-11-23 20:26
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.