|
Kto teraz oddaje akcje? Nierozważni inwestorzy i panikarze
|
~Belfere
|
3
|
2020-11-24 16:34
|
|
po kropelce po kropelce dokupuję
|
~karol
|
3
|
2020-11-24 15:55
|
|
infoooooo!!
|
~klm
|
1
|
2020-11-24 15:33
|
|
jaka jest srednia kursu z ostatniego miesiaca? wie ktos?
|
~mareeek
|
13
|
2020-11-24 15:04
|
|
Fajne promocje! Do 80% w sklepie Onlybio!
|
~hol
|
2
|
2020-11-24 14:53
|
|
trzymam sprzedaż i lecimy na dno buhahahhahha
|
~InwestorIndywidualny
|
8
|
2020-11-24 13:15
|
|
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ?
|
~karol
|
9
|
2020-11-24 12:51
|
|
Jeszcze dzisiaj wyjdziemy na plus a po sesji
|
~Luk
|
6
|
2020-11-24 12:49
|
|
ZNÓW NĘCENIE LESZCZY ZAKUPAMI PO 10 AKCJI
|
~laki
|
12
|
2020-11-24 12:36
|
|
0,7 zł się oddala a tutaj marzą o 1 PLN
|
~LutherKing
|
2
|
2020-11-24 12:22
|
|
Oat. Oat. Oat spółka przyszłość
|
~Max
|
1
|
2020-11-24 12:04
|
|
Czekamy na cenę akcji serii F
|
~odpow
|
6
|
2020-11-24 12:04
|
|
uwaga uwaga
|
~tomas
|
9
|
2020-11-24 11:43
|
|
Słychać kwik bitego psa wracającego do kojca
|
~MJ
|
6
|
2020-11-24 11:34
|
|
SPORA CZĘŚĆ SPÓŁEK JEŚLI NIE WIĘKSZOŚĆ POWSTAŁA NE PO TO ABYŚCIE
|
~laki
|
12
|
2020-11-24 11:13
|
|
DZIŚ DOBITNIE WIDAĆ JAKIE JEST REALNE ZAINTERESOWANIE TYM GNIOTEM
|
~laki
|
24
|
2020-11-24 10:56
|
|
Wystarczy mala iskierka do wystrzału
|
~Łukasz
|
6
|
2020-11-24 10:54
|
|
co myslicie o inwestycji w cdprojekt?
|
~bl
|
10
|
2020-11-24 10:45
|
|
przyznaję jestem zaskoczony tak niskim kursem spodziewałem się wyższego
|
~karol
|
10
|
2020-11-24 10:19
|
|
CZEKANIE LAKIEGO NA 50 GRONI DZIEŃ 28
|
~Autor
|
15
|
2020-11-24 10:07
|
|
Zgon forum
|
mariusz223344
|
5
|
2020-11-24 08:46
|
|
przyznaje jestem zaskoczony tak wysokim kursem spodziewałem sie nizszego
|
~bl
|
2
|
2020-11-24 08:44
|
|
synerga zaraz nowe plany !!!!!
|
~kpax
|
2
|
2020-11-24 08:12
|
|
Znów naganiają na balona mimo kiszenia od miesiąca i jednej podbitki
|
~Bl
|
2
|
2020-11-23 23:43
|
|
DNO - szorowanie starą ścierą - spadek, sprzedawać szybko!
|
~Olaf
|
2
|
2020-11-23 22:35
|
|
Insight dot. najnowszej kampanii reklamowej
|
~Ogilvy
|
2
|
2020-11-23 20:53
|
|
JUTRO - 15 w dół!!!!! Frajerzy do domu
|
~Mareczek
|
5
|
2020-11-23 20:52
|
|
Boruta to dziwadło spekulacyjne ale rynek kocha takie spółki
|
~onn
|
7
|
2020-11-23 20:51
|
|
Chamstwo tylko jedno ma imię
|
~Trollollo
|
1
|
2020-11-23 20:27
|
|
na tej Spółce słychać tylko zachwyty inwestorów no a Laki zkolegami plac
|
~karol
|
1
|
2020-11-23 20:26
|