|
Właśnie wywaliłem ostatnie 30k papiera
|
karllos7799
|
13
|
2020-11-25 10:39
|
|
NIE WIDZĘ ZAGROŻEŃ DLA REALIZACJI PLANU ROZWOJU NA 2020-2023
|
~WB
|
3
|
2020-11-25 10:34
|
|
Diabeł Boruta 666
|
~Sternik
|
1
|
2020-11-25 10:28
|
|
boruta
|
~tepy
|
1
|
2020-11-25 10:23
|
|
no to lecimy na 50 groszy pięknie ubrali nas po 1,5zł
|
~ddd
|
3
|
2020-11-25 09:57
|
|
Jak te Wasze 10zł??
|
~dddd
|
1
|
2020-11-25 09:57
|
|
Kto pamieta podbite z Dubajem
|
~ja
|
3
|
2020-11-25 09:55
|
|
boruta
|
~tepy
|
1
|
2020-11-25 09:50
|
|
Dzisiejszy MJ tak dba o nasze pieniądze...
|
~Tropiciellakiego
|
13
|
2020-11-25 09:24
|
|
I znów płacz leszcza - genialna sesja czyli spada i wywalają papier
|
~King
|
4
|
2020-11-25 09:24
|
|
Dobre wieści
|
~kuzyn_lakiego
|
4
|
2020-11-25 09:20
|
|
Pawlikowski jak obiecuje to obiecuje
|
~Byczekbyczek
|
1
|
2020-11-25 09:16
|
|
Batony zeszły piętro niżej na 0,5x
|
~Mirek
|
4
|
2020-11-25 09:04
|
|
Ekologiczny Rundap
|
~Plankton
|
28
|
2020-11-25 08:46
|
|
Wzrosty czy spadki
|
~Byltutaki
|
2
|
2020-11-25 08:33
|
|
Jak taka dobra spółka to czemu wciąż spada ślepe thebille?
|
~Bl
|
5
|
2020-11-24 23:17
|
|
Jutro dolne widły na start dramat akcjonariuszy będzie trwał
|
~Bl
|
3
|
2020-11-24 23:15
|
|
WŁAŚNIE przejrzałem wszystkie wiadomości od 2017 r ... iiiii co widze?
|
~Jazgot
|
9
|
2020-11-24 22:15
|
|
Hub.Tech ...strona w budowie - link
|
~Jazgot
|
3
|
2020-11-24 20:36
|
|
Mogę i potrzymac pakiet akcji do 2023
|
~Profesor
|
7
|
2020-11-24 20:34
|
|
Dolne widły należą się tutaj jak psu buda
|
~MJ
|
9
|
2020-11-24 20:05
|
|
Uśrednianie
|
~Adam
|
3
|
2020-11-24 19:52
|
|
INFO !! Boruta przejmuje biotechnologiczną firmę Laboratorium Naturella
|
~Jazgot
|
4
|
2020-11-24 19:20
|
|
trzymam dalej sprzedaż lecimy na 0,3zl buhahaha
|
~InwestorIndywidualny
|
2
|
2020-11-24 18:57
|
|
Boruta-Zachem poprawia zysk netto rok do roku - link
|
~Jazgot
|
2
|
2020-11-24 18:32
|
|
I kolejna sesja to samo, kurs osuwa się powoli, agonia
|
~LutherKing
|
10
|
2020-11-24 18:11
|
|
Ale walą akcjami w rynek, genialna katastrofa leszczy ubranych
|
~Mefistoteles
|
5
|
2020-11-24 17:53
|
|
ONLYbio.life ... ciekwe info ;)
|
~Jazgot
|
3
|
2020-11-24 17:47
|
|
Gruby nadal zwala się na twarz leszcza dużymi pakietami
|
~MJ
|
3
|
2020-11-24 17:07
|
|
w następnym tygodniu 1 zł zobaczycie
|
~karol
|
8
|
2020-11-24 16:35
|