Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Właśnie wywaliłem ostatnie 30k papiera karllos7799 13 2020-11-25 10:39
NIE WIDZĘ ZAGROŻEŃ DLA REALIZACJI PLANU ROZWOJU NA 2020-2023 ~WB 3 2020-11-25 10:34
Diabeł Boruta 666 ~Sternik 1 2020-11-25 10:28
boruta ~tepy 1 2020-11-25 10:23
no to lecimy na 50 groszy pięknie ubrali nas po 1,5zł ~ddd 3 2020-11-25 09:57
Jak te Wasze 10zł?? ~dddd 1 2020-11-25 09:57
Kto pamieta podbite z Dubajem ~ja 3 2020-11-25 09:55
boruta ~tepy 1 2020-11-25 09:50
Dzisiejszy MJ tak dba o nasze pieniądze... ~Tropiciellakiego 13 2020-11-25 09:24
I znów płacz leszcza - genialna sesja czyli spada i wywalają papier ~King 4 2020-11-25 09:24
Dobre wieści ~kuzyn_lakiego 4 2020-11-25 09:20
Pawlikowski jak obiecuje to obiecuje ~Byczekbyczek 1 2020-11-25 09:16
Batony zeszły piętro niżej na 0,5x ~Mirek 4 2020-11-25 09:04
Ekologiczny Rundap ~Plankton 28 2020-11-25 08:46
Wzrosty czy spadki ~Byltutaki 2 2020-11-25 08:33
Jak taka dobra spółka to czemu wciąż spada ślepe thebille? ~Bl 5 2020-11-24 23:17
Jutro dolne widły na start dramat akcjonariuszy będzie trwał ~Bl 3 2020-11-24 23:15
WŁAŚNIE przejrzałem wszystkie wiadomości od 2017 r ... iiiii co widze? ~Jazgot 9 2020-11-24 22:15
Hub.Tech ...strona w budowie - link ~Jazgot 3 2020-11-24 20:36
Mogę i potrzymac pakiet akcji do 2023 ~Profesor 7 2020-11-24 20:34
Dolne widły należą się tutaj jak psu buda ~MJ 9 2020-11-24 20:05
Uśrednianie ~Adam 3 2020-11-24 19:52
INFO !! Boruta przejmuje biotechnologiczną firmę Laboratorium Naturella ~Jazgot 4 2020-11-24 19:20
trzymam dalej sprzedaż lecimy na 0,3zl buhahaha ~InwestorIndywidualny 2 2020-11-24 18:57
Boruta-Zachem poprawia zysk netto rok do roku - link ~Jazgot 2 2020-11-24 18:32
I kolejna sesja to samo, kurs osuwa się powoli, agonia ~LutherKing 10 2020-11-24 18:11
Ale walą akcjami w rynek, genialna katastrofa leszczy ubranych ~Mefistoteles 5 2020-11-24 17:53
ONLYbio.life ... ciekwe info ;) ~Jazgot 3 2020-11-24 17:47
Gruby nadal zwala się na twarz leszcza dużymi pakietami ~MJ 3 2020-11-24 17:07
w następnym tygodniu 1 zł zobaczycie ~karol 8 2020-11-24 16:35
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.