|
w obrocie jest prawie 150 mln FF ta kleszcz wydoili z kasy SLUPY i
|
~ddd
|
5
|
2020-12-30 11:04
|
|
90 gr to na dzisiaj a po nowym roku
|
~karol
|
1
|
2020-12-30 11:03
|
|
piżdziec,,,,,
|
~olo
|
3
|
2020-12-30 11:01
|
|
PIEKNIE WAS SZORTUJĄ LESZCZE
|
~rr
|
1
|
2020-12-30 11:00
|
|
TAK SIE SPODZLDZIELNI OBLOWIWLA OD 2 zl i za wasza kase
|
~ddd
|
3
|
2020-12-30 10:59
|
|
TRzymac nie sprzedawac tak leszcz ubrany wyje od 2 zl hahah
|
~racja
|
1
|
2020-12-30 10:58
|
|
MIELENIE SPOLDZIELNI INSIADER TRADINT i znowu ubieranie ludzi
|
~eee
|
2
|
2020-12-30 10:57
|
|
Trzymać nie sprzedawać !!
|
karllos7799
|
2
|
2020-12-30 10:57
|
|
PODBICIE wczoraj slupy insiaderka wiedziala ze info podadza dzis UBIERA
|
~PRAWDA
|
3
|
2020-12-30 10:57
|
|
Mercator rusza pod wyniki
|
~obserwator
|
1
|
2020-12-30 10:54
|
|
WYTRZYMAC CISNIENIE LESZCZE tak od 2 zl ubrane kwicza hahas
|
~ahaha
|
1
|
2020-12-30 10:49
|
|
Jutro obejrzymy film p.t. "MILCZENIE TROLI "
|
~Navi
|
8
|
2020-12-30 10:48
|
|
JUTRO JAZDA NA 1.2ZŁ
|
~Jasiek
|
6
|
2020-12-30 10:47
|
|
SPRZEDAŻ OBLIGACJI ZAGRANICZNEMU INWESTOROWI!! USA???
|
~Alladyn
|
5
|
2020-12-30 10:46
|
|
to by było na tyle ?
|
~Josepf
|
1
|
2020-12-30 10:46
|
|
wytrzymałem ciśnienie i sprzedałem,teraz dystrybucja trwa,,,
|
~as
|
1
|
2020-12-30 10:41
|
|
Jak zostać trollem spadkowym? PRZEDAĆ AKCJE NA DOŁKU
|
~Boruś
|
4
|
2020-12-30 10:41
|
|
Żarty żartami ale akcje Boruty lepiej mieć
|
~Navi
|
4
|
2020-12-30 10:40
|
|
Pierwszy opór
|
korbatechnikat
|
7
|
2020-12-30 10:39
|
|
---wejście na główny parkiet coraz bliżej---
|
sandman76
|
1
|
2020-12-30 10:38
|
|
13.106.188 zł zapłacą gotówką?
|
oloch
|
5
|
2020-12-30 10:37
|
|
Przepraszam, że nie wierzyłem
|
~Lucky_Strike
|
2
|
2020-12-30 10:36
|
|
GÓRNE WIDŁY DZIŚ?
|
~Alladyn
|
4
|
2020-12-30 10:36
|
|
trzymać się lecimy na górne widły
|
~bio
|
4
|
2020-12-30 10:34
|
|
Boruta + InventionBio = HUB.TECH i przejście na GPW
|
~Boruś
|
3
|
2020-12-30 10:34
|
|
Zarząd dotrzymał słowa - SZACUN!
|
~Boruś
|
2
|
2020-12-30 10:33
|
|
ODJAZD, Z PERONU ! CEL 1ZL
|
~Maszynista
|
10
|
2020-12-30 10:33
|
|
ZA MOMENT ZACZYNAMY KOLEJNĄ FALE I ATAK NA 1ZŁ
|
~lipton
|
8
|
2020-12-30 10:32
|
|
DZISIAJ POKONAMY 1.20ZL??
|
~Alladyn
|
7
|
2020-12-30 10:31
|
|
Boruta - ESPI!!!
|
~Madian
|
5
|
2020-12-30 10:31
|