Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
w obrocie jest prawie 150 mln FF ta kleszcz wydoili z kasy SLUPY i ~ddd 5 2020-12-30 11:04
90 gr to na dzisiaj a po nowym roku ~karol 1 2020-12-30 11:03
piżdziec,,,,, ~olo 3 2020-12-30 11:01
PIEKNIE WAS SZORTUJĄ LESZCZE ~rr 1 2020-12-30 11:00
TAK SIE SPODZLDZIELNI OBLOWIWLA OD 2 zl i za wasza kase ~ddd 3 2020-12-30 10:59
TRzymac nie sprzedawac tak leszcz ubrany wyje od 2 zl hahah ~racja 1 2020-12-30 10:58
MIELENIE SPOLDZIELNI INSIADER TRADINT i znowu ubieranie ludzi ~eee 2 2020-12-30 10:57
Trzymać nie sprzedawać !! karllos7799 2 2020-12-30 10:57
PODBICIE wczoraj slupy insiaderka wiedziala ze info podadza dzis UBIERA ~PRAWDA 3 2020-12-30 10:57
Mercator rusza pod wyniki ~obserwator 1 2020-12-30 10:54
WYTRZYMAC CISNIENIE LESZCZE tak od 2 zl ubrane kwicza hahas ~ahaha 1 2020-12-30 10:49
Jutro obejrzymy film p.t. "MILCZENIE TROLI " ~Navi 8 2020-12-30 10:48
JUTRO JAZDA NA 1.2ZŁ ~Jasiek 6 2020-12-30 10:47
SPRZEDAŻ OBLIGACJI ZAGRANICZNEMU INWESTOROWI!! USA??? ~Alladyn 5 2020-12-30 10:46
to by było na tyle ? ~Josepf 1 2020-12-30 10:46
wytrzymałem ciśnienie i sprzedałem,teraz dystrybucja trwa,,, ~as 1 2020-12-30 10:41
Jak zostać trollem spadkowym? PRZEDAĆ AKCJE NA DOŁKU ~Boruś 4 2020-12-30 10:41
Żarty żartami ale akcje Boruty lepiej mieć ~Navi 4 2020-12-30 10:40
Pierwszy opór korbatechnikat 7 2020-12-30 10:39
---wejście na główny parkiet coraz bliżej--- sandman76 1 2020-12-30 10:38
13.106.188 zł zapłacą gotówką? oloch 5 2020-12-30 10:37
Przepraszam, że nie wierzyłem ~Lucky_Strike 2 2020-12-30 10:36
GÓRNE WIDŁY DZIŚ? ~Alladyn 4 2020-12-30 10:36
trzymać się lecimy na górne widły ~bio 4 2020-12-30 10:34
Boruta + InventionBio = HUB.TECH i przejście na GPW ~Boruś 3 2020-12-30 10:34
Zarząd dotrzymał słowa - SZACUN! ~Boruś 2 2020-12-30 10:33
ODJAZD, Z PERONU ! CEL 1ZL ~Maszynista 10 2020-12-30 10:33
ZA MOMENT ZACZYNAMY KOLEJNĄ FALE I ATAK NA 1ZŁ ~lipton 8 2020-12-30 10:32
DZISIAJ POKONAMY 1.20ZL?? ~Alladyn 7 2020-12-30 10:31
Boruta - ESPI!!! ~Madian 5 2020-12-30 10:31
[x]
HUBTECH 0,89% 0,23 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.