Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
RUSZAMY!!!!!!!!!!!! ~USA 1 2020-12-30 12:02
JAZDA ~JAZDA 1 2020-12-30 12:02
JAZDA ~USA 1 2020-12-30 12:02
USA ~USA 1 2020-12-30 12:00
JAK ZOSTAC UBRANYM PODNOWNIE PRZE SLUPI I SPOLDZIELNIE ~PRAWDA 5 2020-12-30 11:45
Po co ten kwik ~Kapral 1 2020-12-30 11:40
biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/BORUTA ~korniszon 2 2020-12-30 11:37
FORSAL Grupa Boruta-Zachem przejęła InventionBio za ponad 115 mln zł ~korniszon 2 2020-12-30 11:36
Wracamy na złotówki ~Lewy 3 2020-12-30 11:35
https://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/BORUTA ~korniszon 2 2020-12-30 11:35
WZROST NA SILNYCH OBROTACH. CAŁKIEM MOŻLIWE PRZEBICIE 1 ZŁ ~analityk 4 2020-12-30 11:35
MONEY.PL Grupa Boruta-Zachem przejęła InventionBio za ponad 115 mln zł ~korniszon 1 2020-12-30 11:32
Odpalamy! ~Księgowy 1 2020-12-30 11:32
Zaczęło się teraz! Pełen gaz na 1 zł! ~Starygiełdowicz 1 2020-12-30 11:31
Skowyt gołych leszczy..a mogli kupić za 63 gr karllos7799 2 2020-12-30 11:27
Za chwilę atak na pokonanie 1zł panszwejk 5 2020-12-30 11:25
PSUDO ANALIZUY wychodz AT a tu chodzi o upchanie akcji pod info wsdzic s ~at 1 2020-12-30 11:24
przypominam współpraca z amerykanami ~bio 1 2020-12-30 11:22
www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/BORUTA ~korniszon 1 2020-12-30 11:22
No to mamy dzis 1 zł ~Kasiek 7 2020-12-30 11:20
tom INSIADER TRADING co jest nie tak PODBICIE I UPYCHANIE AKCJI ~racja 2 2020-12-30 11:20
Korekta odbyła się w locie! Teraz 1 zł. ~Starygiełdowicz 2 2020-12-30 11:18
Pod te info urosło do 40 groszy a Wy to kupujecie teraz??? ~666 1 2020-12-30 11:18
Kup plotki sprzedaj fakty korbatechnikat 3 2020-12-30 11:17
https://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/BORUTA ~korniszon 1 2020-12-30 11:16
Co byscie nie pisali To wierze ze będą tu wzrosty ~Profesor 1 2020-12-30 11:14
Jutro korekta na 64 grosze ~Nie_naganiacz 14 2020-12-30 11:13
nic nowego tutaj insider trading i ubieranei na durgi dzien po infie ~reko 1 2020-12-30 11:12
JESZCZE DZIS PRZY 0 bedzie spokojnie tyle makulatury tutaj w obrocie hah ~reko 5 2020-12-30 11:11
Coś tu jest nie tak ~Tom 4 2020-12-30 11:09
[x]
HUBTECH 0,89% 0,23 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.