|
Opór
|
~Harry
|
6
|
2020-12-30 10:26
|
|
BRU - robi to co obiecuję a marzec-maj wita ja główny Parkiet GPW
|
~GTR
|
2
|
2020-12-30 10:22
|
|
Harper kap. poniżej 100 mln, zysk 5 x większy niż Boruta z kap. 250 mln
|
~Grzegorz
|
1
|
2020-12-30 10:17
|
|
Jeszcze ESPI- zakończenie projektów!
|
~hol
|
2
|
2020-12-30 10:17
|
|
Teraz dobrze widać ile frajerów odcięło od akcji na dołku :))))))))
|
~Boruś
|
2
|
2020-12-30 10:14
|
|
SPOLDZIELNIE JUZ MIELI AKCJAMI PO INSIADERCE podbiciowej wczoraj DZIS
|
~reko
|
3
|
2020-12-30 10:13
|
|
Trole ujadają, karawana idzie dalej!
|
~Ernest
|
1
|
2020-12-30 10:13
|
|
No to zaczęliśmy atak na złotówkę!
|
~Starygiełdowicz
|
2
|
2020-12-30 10:12
|
|
Panie i Pany czy transakcje 30.12.20 będą uwzględnione w pit za 2020?
|
~hmm
|
4
|
2020-12-30 10:10
|
|
Dziś dziękujemy FRAJEROM za akcje po 0,65 zł :)))))))))))
|
~Boruś
|
1
|
2020-12-30 10:09
|
|
ATAK TROLLI SPADKOWYCH PRZED DEALEM Z USA?
|
~lipton
|
1
|
2020-12-30 10:08
|
|
2023 -wtedy moze jakis amerykan sie ty mzainteresuje
|
~zenek
|
1
|
2020-12-30 10:07
|
|
w obrocie jest prawie 150 mln FF ta kleszcz wydoili z kasy SLUPY i
|
~dd
|
1
|
2020-12-30 10:03
|
|
Przed BORutą swietlane czasy
|
~Nikodem
|
1
|
2020-12-30 10:01
|
|
Kolejna podbitka dla leszczy.
|
~janek
|
1
|
2020-12-30 10:00
|
|
jutro korekta na 90 gr
|
~karol
|
8
|
2020-12-30 10:00
|
|
Dzisiaj kontynuacja WZROSTÓW
|
~Ben
|
3
|
2020-12-30 10:00
|
|
LESZCZE SIE TUTAJ NIE NAUCZYA ZE WAŁKARNIA kazde podbicie to sprzedaz
|
~ssss
|
14
|
2020-12-30 09:59
|
|
boruta
|
~Anna
|
1
|
2020-12-30 09:59
|
|
KLASYKA psuedo info INSIADERKA SPOLDZIELNI znala podbila a dzis ubierani
|
~ssnnoram
|
10
|
2020-12-30 09:58
|
|
Atakujemy niedlugo historyczne szczyty
|
~Profesor
|
8
|
2020-12-30 09:58
|
|
Jest przejęcie - drugie espi - jedziemy
|
~Kiler
|
3
|
2020-12-30 09:58
|
|
Dziś podwójne GÓRNE WIDŁY jak nic !!!!!!!!
|
~Boruś
|
4
|
2020-12-30 09:58
|
|
JUTRO JAZDA NA 1.20ZŁ NAWET BEZ ESPI
|
~Jasiek
|
9
|
2020-12-30 09:58
|
|
RTOLLE NIE WIDZĄ RÓŻNICY - tym razem wzrosty po realnych działaniach :-)
|
~GTR
|
1
|
2020-12-30 09:57
|
|
Peron owcy jeszcze nie za późno! Do złotówki brać ile się da
|
~Księgowy
|
2
|
2020-12-30 09:57
|
|
Boruta królem giełdy 2021
|
~Bartosz
|
1
|
2020-12-30 09:56
|
|
RAZ JUZ WAS UBRALI POD BAJKI PREZESA czas na 2 runde bo 150 mln
|
~xxx
|
15
|
2020-12-30 09:56
|
|
INWESTOR Z USA?
|
~Alladyn
|
2
|
2020-12-30 09:55
|
|
Trole spadkowe w zmasowanym ataku!
|
~Dorian
|
1
|
2020-12-30 09:55
|