Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Opór ~Harry 6 2020-12-30 10:26
BRU - robi to co obiecuję a marzec-maj wita ja główny Parkiet GPW ~GTR 2 2020-12-30 10:22
Harper kap. poniżej 100 mln, zysk 5 x większy niż Boruta z kap. 250 mln ~Grzegorz 1 2020-12-30 10:17
Jeszcze ESPI- zakończenie projektów! ~hol 2 2020-12-30 10:17
Teraz dobrze widać ile frajerów odcięło od akcji na dołku :)))))))) ~Boruś 2 2020-12-30 10:14
SPOLDZIELNIE JUZ MIELI AKCJAMI PO INSIADERCE podbiciowej wczoraj DZIS ~reko 3 2020-12-30 10:13
Trole ujadają, karawana idzie dalej! ~Ernest 1 2020-12-30 10:13
No to zaczęliśmy atak na złotówkę! ~Starygiełdowicz 2 2020-12-30 10:12
Panie i Pany czy transakcje 30.12.20 będą uwzględnione w pit za 2020? ~hmm 4 2020-12-30 10:10
Dziś dziękujemy FRAJEROM za akcje po 0,65 zł :))))))))))) ~Boruś 1 2020-12-30 10:09
ATAK TROLLI SPADKOWYCH PRZED DEALEM Z USA? ~lipton 1 2020-12-30 10:08
2023 -wtedy moze jakis amerykan sie ty mzainteresuje ~zenek 1 2020-12-30 10:07
w obrocie jest prawie 150 mln FF ta kleszcz wydoili z kasy SLUPY i ~dd 1 2020-12-30 10:03
Przed BORutą swietlane czasy ~Nikodem 1 2020-12-30 10:01
Kolejna podbitka dla leszczy. ~janek 1 2020-12-30 10:00
jutro korekta na 90 gr ~karol 8 2020-12-30 10:00
Dzisiaj kontynuacja WZROSTÓW ~Ben 3 2020-12-30 10:00
LESZCZE SIE TUTAJ NIE NAUCZYA ZE WAŁKARNIA kazde podbicie to sprzedaz ~ssss 14 2020-12-30 09:59
boruta ~Anna 1 2020-12-30 09:59
KLASYKA psuedo info INSIADERKA SPOLDZIELNI znala podbila a dzis ubierani ~ssnnoram 10 2020-12-30 09:58
Atakujemy niedlugo historyczne szczyty ~Profesor 8 2020-12-30 09:58
Jest przejęcie - drugie espi - jedziemy ~Kiler 3 2020-12-30 09:58
Dziś podwójne GÓRNE WIDŁY jak nic !!!!!!!! ~Boruś 4 2020-12-30 09:58
JUTRO JAZDA NA 1.20ZŁ NAWET BEZ ESPI ~Jasiek 9 2020-12-30 09:58
RTOLLE NIE WIDZĄ RÓŻNICY - tym razem wzrosty po realnych działaniach :-) ~GTR 1 2020-12-30 09:57
Peron owcy jeszcze nie za późno! Do złotówki brać ile się da ~Księgowy 2 2020-12-30 09:57
Boruta królem giełdy 2021 ~Bartosz 1 2020-12-30 09:56
RAZ JUZ WAS UBRALI POD BAJKI PREZESA czas na 2 runde bo 150 mln ~xxx 15 2020-12-30 09:56
INWESTOR Z USA? ~Alladyn 2 2020-12-30 09:55
Trole spadkowe w zmasowanym ataku! ~Dorian 1 2020-12-30 09:55
[x]
HUBTECH 0,90% 0,23 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.