Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dzisiaj jeszcze po 0,90 gr. gdyż ~GTR 10 2020-12-30 14:40
Dzisiaj zjazd na 66 gr ~mateusz 5 2020-12-30 14:39
Ja to swoje zakopałm i miałem aż zajrzeć w czerwcu 2021 r ~Gamoń 1 2020-12-30 14:18
Baton na 78 zjedzony ~Adam 1 2020-12-30 14:18
Mercator rekordowe wyniki już za 2-3 sesje ~Magie 1 2020-12-30 14:18
140k po 0.77zl SMACZNEGO ~rr 7 2020-12-30 14:11
ZMIANA TRENDU NA WZROSTOWY!!!!!!! ~Jasiek 7 2020-12-30 13:50
ZAGRANICZNY INWESTOR CZYTAĆ ESPI ~USA 6 2020-12-30 13:38
Czas ruszac w góre ~ber 6 2020-12-30 13:33
12:20 start ~sygnał 16 2020-12-30 13:26
ESPI ~espi 1 2020-12-30 13:24
czekam na następną falę zakupową,,,,,, ~as 11 2020-12-30 13:23
rok kończymy na plusie ~karol 2 2020-12-30 13:23
Tak jak pisałem wcześniej rok kończymy na minusie ~666 3 2020-12-30 13:15
PRAWIE 9 MILIONÓW OBROTU ~jw 2 2020-12-30 13:07
arkusz przygotowany pod atak na 1zł ~hubert 2 2020-12-30 13:03
BORUTA-ZACHEM przejęła InventionBio za ponad 115 mln zł ~head 1 2020-12-30 13:02
9 mln obrotu w tym wiroka spoldzielnia zrobila sama 80 % i ubiera ludzi ~ew 2 2020-12-30 13:02
7 mln obortu w tym 80 % to sama spoldzielnia zrobila przez WASH TRADE ~ahaha 3 2020-12-30 12:53
WCZORAJ SLUPY I INSIADERKA PODBILA POD INFO ZNANAE IM DZIS ~DDD 6 2020-12-30 12:46
jeszcze dzisiaj minus, jak to zawsze tu bywa ~boruciarz 1 2020-12-30 12:45
TROLE NAGANIAJACE AKTYWNE UBRANE ni lub naganiaja dal spoldzielni ~rrr 1 2020-12-30 12:42
STawianie BArtonow szutczny popyt i ubieranie NORMALKA SLUPOW ~ser 2 2020-12-30 12:42
czekam na następną falę zakupową,,,,,, ~as 2 2020-12-30 12:42
NORMALKA INSIDER TRADING na NC po podbiciu info i ubieranie ludzi ~PRAWDA 2 2020-12-30 12:40
Baton zjedzony ~Smart 2 2020-12-30 12:38
SKY IS THE LIMIT .. mówili ~rr 1 2020-12-30 12:37
No i mamy jednego z kółkowiczów ~Pablo 3 2020-12-30 12:36
TUTAJ normalka znajomi krolika slupy skubia leszcza z kasy i obejmuja ~normalka 2 2020-12-30 12:34
Trolle spadkowe ucichły ~Smart 1 2020-12-30 12:33
[x]
HUBTECH -0,89% 0,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.