Forum giełdowe spółki HILANDER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy ktos kupuje - smietana kupujecie? ~55dzony999 3 2026-03-24 17:33
Mam pytanie - gdzie jest teraz smietankowa ekipa! ~111Johny222 5 2026-03-24 14:58
Czy to juz czas ZAKUPÓW? ~CoMyslicie 1 2026-03-24 10:49
Wartość księgowax21 ~MalikMontana 7 2026-03-24 10:11
Czemu nie kupujecie- JEST TAK TANIO! ~Sonny 1 2026-03-24 09:45
Highlander Enterprise SA - Raport roczny - analiza AI lkwd 1 2026-03-24 09:19
Papierowa spółka jak widac, ale że ksiegowa sie nie wyrobila z Raportem! ~Jasiu 20 2026-03-24 08:55
Game over!! Dzis -20% lecimy na 5gr ~Tentego 2 2026-03-24 07:31
Jezu dzis raport- pizabijają sumie za te akcje!!! ~Jasiu 1 2026-03-23 11:05
Powiedzcie mi… ~ZodiakalnyByk 3 2026-03-23 10:30
Trzy Wiedźmy… ~ZodiakalnyByk 1 2026-03-20 13:00
Za chwilę targi ~Kris 2 2026-03-18 05:59
Taka cisza ? Wyniki są, a tu 0 postów ~Jasiek 1 2026-03-17 05:28
Jutro zbieranie przed wynikami czy wyrzucanie na wyscigi ~Jasiu 1 2026-03-16 10:43
Marketing ~Stary 5 2026-03-14 06:42
Nikt nie chce lakieru hajlandyra? ~TrudnoCoZrobisz 2 2026-03-13 13:47
Wszystko rosnie dzis- A TU NiE! ~NieSądzę 7 2026-03-10 18:21
Czas na zakupy ~Kris 6 2026-03-09 23:51
kurs jest zawieszony? ~master_501 5 2026-03-09 21:38
Czas na zakupy! No co jest gdzie te transakcje? ~Jaro 1 2026-03-09 10:39
Przwidywania. ~ZodiakalnyByk 5 2026-03-04 11:28
Bamda pesymistów ~Planki 4 2026-03-03 13:23
Game over !!! ~Pizdro600 2 2026-03-03 10:57
Pogórze Her, niczym wydma, nagle pojawiło się i znika... ~iknac 1 2026-03-03 10:56
To niby strategia jest ale na kilka lat, więc troszke poczekamy ~Zenek 1 2026-03-02 07:45
Może mi ktoś wytłumaczyć? ~Spok 8 2026-02-27 23:32
Najwyzsze obroty od 8 sesji! WoW ~Heheszek 1 2026-02-25 16:44
Obrot 4247zl podbil kurs o +7% haha ~Jan 2 2026-02-25 11:43
Współpraca z Booksy betti 16 2026-02-24 07:29
Artykuł 8belle betti 3 2026-02-20 09:46
[x]
HILANDER 11,89% 1,60 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.