|
Czy to juz czas na zakupy?
|
~Cozrobic
|
2
|
2026-06-27 08:38
|
|
Co to sie stanęło????
|
~Avcn
|
3
|
2026-06-26 23:40
|
|
Cóż za zwrot akcji!!
|
~Spok
|
3
|
2026-06-26 15:02
|
|
Kiedy te wzrosty na +30-40%?
|
~Kuedy
|
9
|
2026-06-26 14:36
|
|
Rentowność dla cierpliwych.
|
~Planki
|
4
|
2026-06-25 16:34
|
|
Podbitka 1 akcją, obrot 1760zl, po co ten artykul?
|
~WaszPan
|
1
|
2026-06-23 18:46
|
|
Artykuł o Hilander Enterprise na pierwszej stronie Puls Biznesu
|
~Planki
|
3
|
2026-06-23 17:24
|
|
Dno uklepane! Na co czekacie, kupujcie
|
~Arro
|
7
|
2026-06-22 13:53
|
|
Biernie ale wiernie.
|
~Planki
|
2
|
2026-06-22 13:08
|
|
Ile arni juz dokupil? Z 60 tys bedzie?
|
~Arni
|
4
|
2026-06-22 12:17
|
|
mogliscie kupowac jak arni, hehe. Teraz zawisnie na 2 tyg i bedzue 50zl
|
~BrawoJa
|
1
|
2026-06-21 15:15
|
|
A wy na co czekacie, nizej nie bedzie skoro dokupuje
|
~Prezes
|
10
|
2026-06-21 11:38
|
|
Usa i Kanada
|
~Abcdef
|
2
|
2026-06-20 21:35
|
|
Prezes dokupuje
|
~Aaa
|
5
|
2026-06-10 14:52
|
|
Jak wyjsc z tej inwestycji? 28k chyba nie rus y zbytnio kursem
|
~Alehandro
|
3
|
2026-06-08 15:17
|
|
-8% po WZA !!!!
|
~Pięknie
|
1
|
2026-06-03 15:57
|
|
Kto był na WZA
|
~Kris
|
7
|
2026-06-03 12:54
|
|
Po WZA 10zl?
|
~Mysle
|
6
|
2026-06-02 11:21
|
|
Po urlopie XD
|
~MalikMontana
|
13
|
2026-06-02 05:19
|
|
Tu zlotowka bedzie szybciej niz moje wakacje
|
~Holiday
|
1
|
2026-06-01 10:17
|
|
Czemu to nie rosnie? Co sie dzieje ze spolka dobrego
|
~DnoEndOverGame
|
1
|
2026-06-01 05:21
|
|
8belleusa
|
~Aaaa
|
10
|
2026-05-31 18:20
|
|
Rynek w ktorym działa 8belle jest warty
|
~Janek
|
8
|
2026-05-29 13:15
|
|
Uwaga!!! 8belle jest warte kilka x wiecej niz kurs wskazuje
|
~Promotion
|
1
|
2026-05-29 10:50
|
|
8belle zaczyna promować sie na żywo.
|
~Planki
|
1
|
2026-05-28 10:00
|
|
Czyli co? Nadal w dol. Sylwia z arnim nic nie robią dalej
|
~Cobedziedalej
|
1
|
2026-05-28 05:24
|
|
2 zrzuty po 782szt, niedlugo 99gr
|
~Misio
|
1
|
2026-05-27 16:14
|
|
Ludziom nie mozna ufać - to tylko ludzie mają słabości
|
~Wykres
|
1
|
2026-05-27 05:25
|
|
Dno uklepane mowili!
|
~DnoUklepane
|
5
|
2026-05-26 20:08
|
|
Nie rozumiem kilku kwestii
|
~Alfie
|
2
|
2026-05-26 13:07
|