Forum giełdowe spółki HILANDER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy to juz czas na zakupy? ~Cozrobic 2 2026-06-27 08:38
Co to sie stanęło???? ~Avcn 3 2026-06-26 23:40
Cóż za zwrot akcji!! ~Spok 3 2026-06-26 15:02
Kiedy te wzrosty na +30-40%? ~Kuedy 9 2026-06-26 14:36
Rentowność dla cierpliwych. ~Planki 4 2026-06-25 16:34
Podbitka 1 akcją, obrot 1760zl, po co ten artykul? ~WaszPan 1 2026-06-23 18:46
Artykuł o Hilander Enterprise na pierwszej stronie Puls Biznesu ~Planki 3 2026-06-23 17:24
Dno uklepane! Na co czekacie, kupujcie ~Arro 7 2026-06-22 13:53
Biernie ale wiernie. ~Planki 2 2026-06-22 13:08
Ile arni juz dokupil? Z 60 tys bedzie? ~Arni 4 2026-06-22 12:17
mogliscie kupowac jak arni, hehe. Teraz zawisnie na 2 tyg i bedzue 50zl ~BrawoJa 1 2026-06-21 15:15
A wy na co czekacie, nizej nie bedzie skoro dokupuje ~Prezes 10 2026-06-21 11:38
Usa i Kanada ~Abcdef 2 2026-06-20 21:35
Prezes dokupuje ~Aaa 5 2026-06-10 14:52
Jak wyjsc z tej inwestycji? 28k chyba nie rus y zbytnio kursem ~Alehandro 3 2026-06-08 15:17
-8% po WZA !!!! ~Pięknie 1 2026-06-03 15:57
Kto był na WZA ~Kris 7 2026-06-03 12:54
Po WZA 10zl? ~Mysle 6 2026-06-02 11:21
Po urlopie XD ~MalikMontana 13 2026-06-02 05:19
Tu zlotowka bedzie szybciej niz moje wakacje ~Holiday 1 2026-06-01 10:17
Czemu to nie rosnie? Co sie dzieje ze spolka dobrego ~DnoEndOverGame 1 2026-06-01 05:21
8belleusa ~Aaaa 10 2026-05-31 18:20
Rynek w ktorym działa 8belle jest warty ~Janek 8 2026-05-29 13:15
Uwaga!!! 8belle jest warte kilka x wiecej niz kurs wskazuje ~Promotion 1 2026-05-29 10:50
8belle zaczyna promować sie na żywo. ~Planki 1 2026-05-28 10:00
Czyli co? Nadal w dol. Sylwia z arnim nic nie robią dalej ~Cobedziedalej 1 2026-05-28 05:24
2 zrzuty po 782szt, niedlugo 99gr ~Misio 1 2026-05-27 16:14
Ludziom nie mozna ufać - to tylko ludzie mają słabości ~Wykres 1 2026-05-27 05:25
Dno uklepane mowili! ~DnoUklepane 5 2026-05-26 20:08
Nie rozumiem kilku kwestii ~Alfie 2 2026-05-26 13:07
[x]
HILANDER 11,89% 1,60 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.