Forum giełdowe spółki HETAN TECHNOLOGIES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tego już nic nie zatrzyma !!! ~fred 2 2016-07-05 13:50
notowania ~ciekawy 3 2016-07-04 12:06
BEDZIE PRZEJECIE ~Remiugiusz 8 2016-05-12 09:22
ZBIERANIE POD WALNE ~Remigiusz 2 2016-05-09 21:45
ładnie leci na 10gr ~Tomek 5 2016-05-09 09:44
rakieta odpali lada moment ~Rolnik 18 2016-05-05 12:21
proponuje przyjrzeć się KANCELWEC ~tobi 1 2016-04-29 10:25
Gratulacje z okazji rocznicy debiutu! ~zzzz 3 2016-04-26 14:15
KICHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Andrew 1 2016-03-09 13:50
Kurs widać że ktoś sie bawi i czeka na coś a na co to sie dowiemy ~asiss 1 2016-02-23 11:48
wyglada ciekawie ~kos 13 2016-02-18 23:06
Powrót stfora ze snów ... ~asiss 1 2016-02-11 12:19
czekamy na wyniki ~xxx 3 2016-02-04 10:55
a JEDNAK ! ~ht 6 2016-01-22 16:39
NIEDLUGO ODBICIE? ~xxx 3 2015-11-09 17:14
Powtórka z maja !!! ~SPEC 1 2015-09-16 09:22
Czyżby mega odjazd ? Powód ? ~SPEC 1 2015-09-16 09:18
Co taka cisza ? ~kosiarzleszcza 3 2015-07-06 16:50
Uważajcie na tego hetana ~gudmostowy 4 2015-07-01 21:17
MACIE RAPORT -149 TYS ; - ) ~MIETEK 2 2015-05-16 07:15
DO ANDREW ~chwast 2 2015-05-07 17:02
bez obrotow pachnie poznej zjazd na grosz standad na NC ~er 1 2015-04-30 12:12
Ciekawe , kiedy będzie transakcyjny i po ile ? ~Andrew 1 2015-04-18 07:48
animator przegiął ~Arnold 1 2015-04-15 11:22
Jaki początek dzisiejszego debiutu ?? ~kola 1 2015-04-15 10:26
[x]
HETAN 0,00% 0,03 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.