chyba nie myśli, że będziemy łykali tą wydmuszkę po ponad 100% wzroście na tak śmiesznym wolumenie zrobionym przez niego samego :D i po 2zł :D
wrzucaj go na grosiki, to możemy się trochę pobawić :D
w innym przypadku jak sam nie będzie grał, to nikt nawet 1akcji nie kupi :)