Forum giełdowe spółki HETAN TECHNOLOGIES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ALE TLUM NAPIERA NA KUPNO NAWET KRESKI ZLECENIE WIDAC ~laptop 1 2016-07-11 13:05
WIDLOWY ILE BEDZIESZ TRZYMAL ~laptop 1 2016-07-11 12:16
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2016-07-11 12:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2016-07-11 11:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-07-11 10:53
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2016-07-11 10:46
IFSA trzymali pare dni a Hetana puszczą w poniedziałek ~Hetan 2 2016-07-11 10:30
Nie dziś to w poniedziałek sie kupi ~czekam 3 2016-07-11 09:39
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-07-11 09:09
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-07-11 08:54
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-07-11 08:40
NO TO DZIS JEDZIEMY DALEJ O ILRE PUSCI WIDLOWY ~laptop 2 2016-07-11 08:09
hetan- ciekawe czy dzisiaj się w ogóle otworzy ~ja 2 2016-07-11 06:34
a skąd się wzięło tyle akcji na sprzedaż ? ~gatek 2 2016-07-10 21:32
Zobaczcie ALEJA... ~Obserwator 1 2016-07-10 10:17
nie oddawajcie poniżej 2zł ~ostrzegałem 1 2016-07-08 20:18
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2016-07-08 19:38
ludzie anulujcie na chwilę swoje zlecenia kupna to się otworzy i kupicie ~olo 3 2016-07-08 17:47
czy względem prawnym wszystko ok skoro widłowy nie puszcza w ramachwidel ~wideł 2 2016-07-08 17:42
anulujcie na moment zlecenia kupna to może uda się moje zrealizować ~dzięki 1 2016-07-08 17:16
zablokowaliście notowania swoimi zleceniam ~xmen 2 2016-07-08 15:10
Ostrzegam ~Ja 1 2016-07-08 12:06
w przszłym tygodniu to samo na Geotrek! ~satelita1 1 2016-07-08 11:14
Czy kiedyś to w ogóle puszczą? ~historia 1 2016-07-08 10:34
zadanie wykonane-czas na przesiadke ~Borys 1 2016-07-08 09:07
Po zakończeniu zabawy przesiadka ~Paweł 1 2016-07-08 09:01
Czy kiedyś to w ogóle puszczą? ~Sceptyk 3 2016-07-07 18:13
pieknie jest ~sterko 1 2016-07-07 17:58
Ze spokojem ! Jutro ok. 0,96 !!! ~Karol-3 2 2016-07-07 10:50
1 PLN to minimum !!!!! ~Karol-3 4 2016-07-06 19:31
[x]
HETAN 0,00% 0,03 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.