|
ALE TLUM NAPIERA NA KUPNO NAWET KRESKI ZLECENIE WIDAC
|
~laptop
|
1
|
2016-07-11 13:05
|
|
WIDLOWY ILE BEDZIESZ TRZYMAL
|
~laptop
|
1
|
2016-07-11 12:16
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2016-07-11 12:14
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2016-07-11 11:44
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2016-07-11 10:53
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
4
|
2016-07-11 10:46
|
|
IFSA trzymali pare dni a Hetana puszczą w poniedziałek
|
~Hetan
|
2
|
2016-07-11 10:30
|
|
Nie dziś to w poniedziałek sie kupi
|
~czekam
|
3
|
2016-07-11 09:39
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2016-07-11 09:09
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2016-07-11 08:54
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2016-07-11 08:40
|
|
NO TO DZIS JEDZIEMY DALEJ O ILRE PUSCI WIDLOWY
|
~laptop
|
2
|
2016-07-11 08:09
|
|
hetan- ciekawe czy dzisiaj się w ogóle otworzy
|
~ja
|
2
|
2016-07-11 06:34
|
|
a skąd się wzięło tyle akcji na sprzedaż ?
|
~gatek
|
2
|
2016-07-10 21:32
|
|
Zobaczcie ALEJA...
|
~Obserwator
|
1
|
2016-07-10 10:17
|
|
nie oddawajcie poniżej 2zł
|
~ostrzegałem
|
1
|
2016-07-08 20:18
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2016-07-08 19:38
|
|
ludzie anulujcie na chwilę swoje zlecenia kupna to się otworzy i kupicie
|
~olo
|
3
|
2016-07-08 17:47
|
|
czy względem prawnym wszystko ok skoro widłowy nie puszcza w ramachwidel
|
~wideł
|
2
|
2016-07-08 17:42
|
|
anulujcie na moment zlecenia kupna to może uda się moje zrealizować
|
~dzięki
|
1
|
2016-07-08 17:16
|
|
zablokowaliście notowania swoimi zleceniam
|
~xmen
|
2
|
2016-07-08 15:10
|
|
Ostrzegam
|
~Ja
|
1
|
2016-07-08 12:06
|
|
w przszłym tygodniu to samo na Geotrek!
|
~satelita1
|
1
|
2016-07-08 11:14
|
|
Czy kiedyś to w ogóle puszczą?
|
~historia
|
1
|
2016-07-08 10:34
|
|
zadanie wykonane-czas na przesiadke
|
~Borys
|
1
|
2016-07-08 09:07
|
|
Po zakończeniu zabawy przesiadka
|
~Paweł
|
1
|
2016-07-08 09:01
|
|
Czy kiedyś to w ogóle puszczą?
|
~Sceptyk
|
3
|
2016-07-07 18:13
|
|
pieknie jest
|
~sterko
|
1
|
2016-07-07 17:58
|
|
Ze spokojem ! Jutro ok. 0,96 !!!
|
~Karol-3
|
2
|
2016-07-07 10:50
|
|
1 PLN to minimum !!!!!
|
~Karol-3
|
4
|
2016-07-06 19:31
|