Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ukryte S na 1.1 !!!! ~Insider 6 2019-05-31 13:17
No samo nie zniknie ukryte albo kupować albo sprzedawac ~tadek79 2 2019-05-31 13:16
Wyniki MASAKRA !!!!. Trup do piachu jutro idzie. makler73 13 2019-05-31 13:03
Info Getin ! staryznajomy 8 2019-05-31 12:46
Pięknie to rozgrywaja ~tadek79 3 2019-05-31 12:45
wszyscy mowią , że makler jest beznadziejny, a to Wy go karmicie ~gosc 2 2019-05-31 12:39
Brać? ~amator 2 2019-05-31 12:31
Ukryte S teraz na 1.11 jest ~Insider 4 2019-05-31 12:23
ODDAM TA PERELKE PO 25 ZL ZA PAPIER ~Mustafa 1 2019-05-31 12:20
IDA GTN ~yes 7 2019-05-31 12:03
Rozdaje z ukrycia na 1.13 ~Insider 5 2019-05-31 11:57
Zgłaszamy makler73 do knf kto da wiecej ~Play 13 2019-05-31 11:51
Noble i Idea po minus 3%.Czas na GTN makler73 7 2019-05-31 11:21
Rynek dał sygnał ~Takaprawda 1 2019-05-31 11:17
STRATY STRATY !!------to wielki problem BANKU !! ~Bolek 2 2019-05-31 11:09
IB od godziny trzymają na górnych widłach? Dziwne! ~Jankes 1 2019-05-31 11:07
DLACZEGO MAKLER73 WYCHODZI Z NORY JAK JEST CZERWONO? ~mitogra 4 2019-05-31 11:07
-utrzymanie-pozytywny7680807.html ~Mustafa 1 2019-05-31 11:05
ALE WYDMUSZKI WYSOKO STOJĄ !!!! ~ERFG 5 2019-05-31 11:00
Zgodnie z analizą maklera jest piękna zwała ~Technik-AT 4 2019-05-31 10:57
ukryte S na 1,16 teraz 1,13 ~edek 1 2019-05-31 10:55
jeszcze tydzien i wrócimy do 1,3zł ~wielgo13 1 2019-05-31 10:49
Ładowac do worów co złe to w cenie juz było teraz odbicie i skup ~Analityk72 2 2019-05-31 10:37
I co osiołki ~Fred 7 2019-05-31 10:36
Lepiej uciekać na weekend w tej cenie ~amator 1 2019-05-31 10:26
Jak Insignis odkupi 645.000 szt. Idea Bank przy tych obrotach ? ~bbb 4 2019-05-31 10:19
getin i idea z inwestorem ~leszek 1 2019-05-31 10:15
Za raz górne widły ~Maklerek73 1 2019-05-31 10:11
kupione 30 000 szt 0.99, sprzedane 1.05 jakiemuś wariatowi ~symbian 14 2019-05-31 10:07
Jednak jest inwestor dla IB ~Mati 2 2019-05-31 10:05
[x]
GETIN -2,48% 0,39 2026-06-24 14:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.