Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ŁADNA kwota na rachunku po resplicie !!! ~ok 1 2020-01-20 18:51
Po co oni robią split akcji wartych 58gr.? ~Konton 2 2020-01-20 16:31
Kupuja tylko wuje ale po co ~Damianek 1 2020-01-18 13:34
czy ktos nowy to kupuje ~kwintyliusz 1 2020-01-18 13:28
fon te patrokanciarze splity resplity ~cesio 1 2020-01-16 17:47
Fon czy w czasy Patr.D Szwajcarii już kon ~Hillela 1 2020-01-14 21:31
FON MOJ CI ON JEDZIEMY ~laptop 3 2020-01-14 17:03
Jak będzie po 6 zł to wtedy.. ~Mecenas 2 2020-01-14 16:47
FON ~FON 4 2020-01-14 15:08
O CO CHODZI Z TYM FOREX ~FON 1 2020-01-12 22:13
FONA WRÓCIŁ NA NOTOWANIA CIĄGŁE ~FON 2 2020-01-12 21:24
Fon wrócił na notowania ciągle ~Piotr 2 2020-01-12 15:49
FON SE i IFC SE UZYSKAŁY LICENCJE/18-03/GIEŁDY KRYPTOWALUT-JUTRO POMPA ~GIEŁDA-KRYPTOWALUT 12 2020-01-11 18:02
https://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=2640679 ~Nadchodzi_śmierć 3 2020-01-09 23:26
Fajnie wygląda ~neptyk 2 2020-01-07 09:47
Fon musiałby by być teraz po 5 zł ~Mecenas 5 2020-01-05 14:31
NARESZCIE POKAZALI ZYSK ! ~stary 3 2019-12-20 20:46
Estonia ~neptyk 6 2019-12-14 10:37
Jak zwykle nic nie uchwalili ! ~Fon 3 2019-11-06 10:41
typ na dzisial ~andrzejmaruga 2 2019-11-05 06:51
Co tu się stało? Niekłam !!! bezczelnie. ~laptopatrowicza 4 2019-11-04 22:48
Co tu się stało? ~Okil 4 2019-10-30 14:22
Biomass- nowa umowa ~maybe 2 2019-10-28 18:30
Co za śmieć ! ~Fon 3 2019-10-28 14:32
śmieszne propozycje ~laik 1 2019-10-23 15:05
Cena niższa niż przed scaleniem JAJA ~FON 1 2019-10-15 12:10
POWRÓT NA NOTOWANIA ~stary 4 2019-10-14 17:06
Fon nie sprzedajemy ,czekaliśmy tyle czasu to i teraz poczekajmy na wzro ~Piotr 1 2019-10-11 22:07
CO W TAKIEJ SYTUACJI JAKA JEST W FON MOŻNA ZROBIĆ -ZAWIESZONE AKCJE ~FON 6 2019-10-03 11:33
Kolejne odpisy, geniusze w generowaniu strat ? !!! ~stary 1 2019-09-23 16:23
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.